Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Instanews: Rytmusova Jasmina Alagič tančí na záchodě s toaleťákem

Zdroj: Se souhlasem Jasminy Alagič
Fotky uvnitř

Jasmina Alagič (31) to roztočila na záchodcích, herečka Iva Pazderková (41) se pochlubila svým ex, modelka Veronika Kopřivová (30) se svěřila, že měla mít termín porodu až teď. A Tamaru Klusovou (33) dojal k slzám stůl, který si koupila.

Jasmina Alagič to rozjela na wc

Jasmina Alagič (31) to pořádně rozjela na veřejných záchodcích. Na nich se z legrace ovíjela kolem vizážisty Milana Svingala, tančila na Britney Spears s toaletním papírem za pasem. "Jste nej," smáli se parodii fanoušci na Instagramu.

Iva Pazderková ukázala svého ex

Herečka Iva Pazderková (41) se pochlubila sérií fotek z devadesátých let, která pro ni byla, jak říká, divoká. Strávila je v brněnském klubu Mýdlo. "Vyrobila jsem si podprdu z kokosů a ovázala džíny závěsem," popsala Iva svůj outfit. Na fotce ji kolem pasu drží její tehdejší přítel Adam.

Veronika Kopřivová měla rodit až teď

Modelka Veronika Kopřivová (30) měla mít 22. června termín porodu. Holčička Ella se ale narodila už 27. května, tedy skoro o měsíc předčasně. Rodiče pro ni neměli doma ještě ani připravený přebalovací pult, miminko si prý ale vůbec nestěžuje. "Ve finále potřebuje jen mámu, tátu, naši lásku a pozornost. Jo a hlavně moje prsa," dodala Veronika.

Tamara Klusová rozbrečel stůl

"Když jsme se spolu poprvé setkali tváří v tvář, dojal mě k slzám," tak Tamara Klusová (33) nepopisuje svého muže Tomáše (35), ale psací stůl, který si koupila. "Byla to láska na první pohled," dodala a nejednomu fanouškovi jistě proběhla hlavou, jestli svůj nábytek nemiluje Tamara víc, než je zdrávo.

Související články

Další články