Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Instanews: Peštová a Habera slaví, Bučková líbla Vítka, Kerndlová osahává Španěly

Instanews: Daniela Peštová a Pavol Habera slaví, Tereza Kerndlová osahává Španěly
Zdroj: Se souhlasem Terezy Kerndlové, Daniely Peštové a Elišky Bučkové
+ Další fotografie

Co nového v Instasvětě? Slavily se narozeniny Pavola Habery (59) a Marty Jandové (47). Tereza Brodská (52) si postěžovala na to, jak zápasí se sociálními sítěmi a Eliška Bučková (31) se pochlubila fotkou s bratrem!

Jde na ni jaro!

Tereza Kerndlová (34) to pořádně rozjela! Sotva uviděla plakát toreadora, neuhlídala svou ručku šátralku a sáhla si mu na prdelku. Tady jde na někoho jaro! "Pěkný zadek," okomentovala ještě španělovo pozadí Tereza.Všechno nejlepší, Marto!

Marta Jandová (47) oslavila narozeniny s pořádnou kytkou. A i když slaví ona, nepřestává myslet na ostatní. Známá zpěvačka pomáhá dětem s poruchou autistického spektra.

Pokrok nezastavíš

"Když nedám někomu lajk, mám výčitky, že se naštve," svěřila se Tereza Brodská (52) a dodala, že se sociálními sítěmi pěkně zápasí. Také prozradila, že všechny svoje posty píše jedním prstem a učí se online etiketu. Uf, ty vymoženosti!

Když miláček slaví

Daniela Peštová (50) popřála svému milovanému Pavolovi (59) všechno nejlepší k narozeninám. "Šťastné narozeniny, lásko. A ještě hodně šťastných dnů," připsala půvabná modelka ke snímku s dortem.

Rodina je prostě nejvíc

Eliška Bučková (31) se pochlubila fotkou s bratrem Vítem Bučkem. "Podej mi ruku a projdem Václavák," napsala. No nejsou si podobní jako vejce vejci?

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy