Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Instanews: Pařáky jsou tady a modelky se svlékají do naha

Instanews: Pařáky jsou tady a modelky se svlékají do naha
Zdroj: Se souhlasem Lucie Javorčekové a Karolíny Kokešové
Fotky uvnitř

Modelky Aneta Vignerová (33) Lucia Javorčeková (31) se rozhodly svléknout komplet do naha. To Karolína Kokešová (25) a Lulu si na sobě během horka plavky nechaly, o svou výstavní postavu se ale na Instagramu podělily stejně.

Aneta Vignerová

Modelka Aneta Vignerová (33) se pochlubila černobílou dramatickou fotografií, na které s krátkými vlasy stojí zcela nahá na špičkách. Ňadra si spadnila Aneta zakrývá pažemi. "Není to moc?" ptala se fanoušků, kteří modelčinu postavu i vkus, se kterým snímek pořídila, chválili.


Lucia Javorčeková

Se sexy nahou fotkou se vytasila také influencerka Lucia Javorčeková (31), která se nechala zvěčnit tak, jak ji Pán Bůh stvořil, v mexickém Tulumu. "Mamma mia!" šíleli lidi v komentářích. Rozžhavila jim monitory na maximum!


Karolína Kokešová

Modelka Karolína Kokešová (25) popřála svým sledujícím o něco cudnější krásný den. Pozdravy zaslala ze Seychel. Na fotce dala vyniknout hlavně svému obličeji a zadečku. A přestože nejde jako u předešlých fotek o akt, nadšení muži se mohli v komentáčích nad Karolíninou krásou ztrhat.

Lulu provokuje na dece

Údajná emilenka Karlose Vémoly (35), Lulu, se svým zadečkem pochlubila také. Na dece se zkrátka nemohla nabažit sluníčka a udělala tak co nejvíc fotek. Na ty, kde odhalia stehna a silikony, se mrkněte do galerie.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy