Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Instanews: Nikol Štíbrová terčem kritiky, blondýny na sebe tasily drápy kvůli filtrům

Instanews: Nikol Štíbrová terčem kritiky, blondýny na sebe tasily drápy kvůli filtrům
Zdroj: profimedia / Se souhlasem CNN Prima News / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
hádka

Po nedávné hádce Nikol Leitgeb (34) s Marií Doležalovou (34) se rozpoutala další ostrá instagramová výměna názorů, a to opět mezi Nikol, která zareagovala na výrok moderátorky Lucie Ptáčkové, jež vyzdvihla fakt, že si Nikol dovolila použít zkrášlujícící fitr. "Až budete vstávat každou noc k dítěti, budete taky v p*deli," pravila Nikol.

"Toto je život s instagramovým filtrem, který bohužel používá už i Nikol Štíbrová," pustila se moderátorka CNN Prima News Lucie Ptáčková do kritiky opticky vylepšeného příspěvku Nikol Leitgeb na sociálních sítích.

"Nejen malý holky, co sledují přefiltrovaný lidi z Like Housu, ale i ti starší, co jdou spíš po mimi contentu, milým humoru a kódících, jsou v prdeli," sdělila moderátorka, která na ukázku předvedla svůj obličej s filtrem, a poté bez filtru. "Pamatujte si to, prosím, vždycky když uvidíte na insta někoho, kdo zrovna vypadá líp než vy," dodala Ptáčková, na jejíž výrok se rozhodla Nikol zareagovat.

Až budete vstávat každou noc k dítěti, budete taky v p*deli

"Paní Ptáčková, gratuluju k šokujícímu odhalení, ale já to tam psala, že mám filtr jako h*vado. Až budete vstávat každou noc k dítěti, budete taky v p*deli a ráda za každý filtr," uvedla novopečená dvojnásobná maminka Nikol Leitgeb.

Nikol se zastali její fanoušci, kteří se do Lucie velmi ostře pustili. "No ty jsi kráva," zněly ty slušnější komentáře. "Proč se v práci malujete a neukazujete realitu, když za ni tak bojujete? "Fuf. Slušná armáda. Ti slušnější se ptají, jestli nemám co na práci. K těm sprostým nemám co říct," podotkla k tomu Ptáčková, která nechtěla svým výrokem nikoho urazit, což se jí podle jejích slov prý ale nepovedlo a je jí to líto.

"Zužovat si nos, přifoukávat rty a dělat se opálenější nemůže být norma sociálních sítí. Neměla by to být záchrana toho, že jsem se nevyspala nebo že vstávám k dítěti. U mě celkem funguje metoda - nepřipadám si v kondici, nenatáčím se na instagramy. (...) To je všechno. Matkám zdar, bezdětným zdar, zdravějším sociálním sítím zdar," dodala Ptáčková, která také vyzdvihla nový norský zákon, kde musí lidé jakékoli přikrášlení přiznat, aby neměli sledující zkreslené představy o skutečných tvářích, ale také tělech. "Pojďme teda napsat do Norska, že kdo vstává k dítěti, ten photoshop nahlašovat nemusí."

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy