Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Instanews: Na neplodnost ještě nikdo neumřel, říká kuchařka Kamu

Instanews: Kuchařka Kamila Kamu Rundusová o neplodnosti
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins a Kamu
Fotky uvnitř

Kuchařka Kamu (31) promluvila o neplodnosti, herečka Tereza Brodská (53) přestává kouřit, Veronika Kopřivová (30) poctivě maminkuje, až z toho usíná a zpěvačka Dara Rolins (48) provokuje z Emirátů.

Tereza Brodská přestala kouřit

Herečka Tereza Brodská (53) si zapálila svou poslední cigaretu. Kdo ji odteď uvidí se smrdutou tyčkou v ruce, má právo trefit herečku přes prsty. Říká sama Tereza!

Veronika Kopřivová je poctivou maminkou

"Přijdu si z práce domů a koukám, byla to asi docela šichta," směje se Miroslav Dubovický (29) nad fotkou svých dvou lásek. Podnikatelka, modelka a hlavně novopečená maminka Veronika Kopřivová (30) vyčerpaně usnula i s malou Ellou v náručí. Neprobudilo ji ani cvakání Mirkova foťáku.

Kamu o neplodnosti

"Na neplodnost ještě nikdy nikdo neumřel," říká kuchařka Kamu (31), která se svým postem o neplodnosti pokusila podpořit ženy, kterým se nedaří počít miminko. Sama Kamila na optimismu neztrácí. "Já věřím, že se uzdravím z PCOS, cukrovky, že si srovnám všechny funkce v těle, budu mít pravidelný cyklus, budu mít děti," dodává.

Dara Rolins provokuje z Emirátů

"Vím, je to slušná provokace, ale nebojte, každá legrace má konec," vzkázala svým fanouškům i haters zpěvačka Dara Rolins (48). Ta si aktuálně užívá na dovolené v Emirátech.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy