Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Instanews: Marešová se chlubí tetováním, Třešničková botami za 30 tisíc, Hejdovi pokojem pro mimi

Instanews: Monika Marešová se chlubí tetováním, Týnuš Třešničková botami za 30 tisíc
Zdroj: Se souhlasem Miroslava Hejdy, Týnuš Třešničkové a Moniky Marešové
+ Další 3 fotografie
Fotky uvnitř!

Co nového v Instasvětě? Týnuš Třešničková (25) se pochlubila luxusními lodičkami za desetitisíce, Hejdovi ukázali dětský pokojíček a Monika Marešová (46) odhalila svá tetování.

Tajemné tetování

Monika Marešová (46) se pochlubila novými šatičkami, které odkryly i její tetování na pažích. Jedno znázorňuje oko, druhé symbol s rostlinným vzorem.Za krásnější nosík

Miss Slovenska 2015 Dominika Marková zavzpomínala na svoji plastiku nosu. Tu podstoupila, protože jako malá prodělala úraz.


Už jsou ve vile!

TikTok hvězdička Barbara Stříteská (22) sdílela fotku s dalšímu influencery. Všichni už se nastěhovali do vily a nová show Like House tak může začít.


Luxusní chlubení

Týnuš Třešničková (25) se pochlubila svými novými botičkami od značky Amina Muaddi. Střevíčky jako pro princeznu Popelku vyjdou asi na 30 tisíc korun.


Dětská cimřička

Míra Hejda (37) ukázal dětský pokojíček malého Nikolase. "Tak snad za dva roky nebude věšet ceduli na dveře s nápisem: nevstupovat," doufá novopečený tatínek.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy