Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Instanews: Ztracený rád okukuje nahotinky, Verešová předvádí své božské křivky

Instanews: Marek Ztracený rád okukuje nahotinky, Andrea Verešová předvádí své tělo
Zdroj: Se souhlasem Andrey Verešové a Marka Ztraceného
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!

Co nového v Instasvětě? Andrea Verešová (40) znovu vystavila své dokonalé tělo, Anička Slováčková (25) se převlékla do tepláků a začala uklízet a Marek Ztracený (36) okukuje nahotinky z erotických magazínů.

Jarní úklid

Anna Slováčková (25) se rozhodla uklidit pergolu. Už se prý nemůže dočkat, až si pořádně zagriluje. Známá zpěvačka mimo jiné přiznala, že přestože vnímá dnešní dobu spíše jako dobu temna, snaží se být nad věcí a zůstat optimistkou za každé situace.

Z dračice vílou

Táňa Bystroňová se nečekaně ukázala v éterických šatech. V ruce svírala puštíka malajského a nutno podotknout, že oproti polonahým fotkám v prádle, kterými nás Táňa pravidelně zásobuje, byla tohle příjemná změna.

Žhavá Andrea

Sexy Andrea Verešová (40) provokuje z fotkami z pláže pravidelně. Naposledy fanoušky okouzlovala třeba vyšpulným zadečkem nebo svými ztvrdlými bradavkami rýsujícími se pod jemnou látkou podprsenky. Teď se půvabná modelka ukázala z jiného úhlu pohledu, na první pohled to dokonce vypadá, že je nahoře bez.

Nová plastika

Petr Říbal (35) z Evropy 2 prodělal opraci. Nechal si odstranit hrbolek na nose. "Frňák budu mít pořád stejný, velký. Jen bez hrbolku," ujistil fanoušky.

Pozoruje nahotinky

"Prý časopisy ukazují ženy optikou bílého heterosexuálního muže, a tato optika je v nich jako standard," podivil se Marek Ztracený (36) a hrdě zapózoval s Playboyem v ruce. No, proti gustu žádný dišputát, Marku!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy