Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Instanews: Krainová čelí v Karibiku nebezpečí, Perkausová se chlubí prstýnkem

Instanews: Simona Krainová čelí v Karibiku nebezpečí, Eva Perkausová se chlubí prstýnkem
Zdroj: Se souhlasem Simony Krainové, Evy Perkausové a Emmy Smetany
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!

Co nového v Instasvětě? Simona Krainová (48) se sluní v Karibiku, zatímco tam vybouchávají sopky, čerstvě zasnoubená Eva Perkausová (27) se pochlubila prstýnkem a Jordan Haj (32) ukázal svoje holčičky na první společné fotografii.

Aby ses nepos*ala

Sandra Nováková oslavila svoje 39. narozeniny. S fanoušky se na svých sociálních sítích podělila o jedno obzvlášť povedené přání, které jí zaslal spolu s pugetem růží kolega Filip Rajmont (43). Stála v něm prosté "Aby ses nepos*ala."

Prkno je životní styl

"Nepos*at se, to mi běželo v hlavně pokaždé, když se na mě řítila ta ohromná masa vody," svěřila se Nikol Moravcová (33), která se vrhla na surfování. To podle ní není jenom o vodě a prknu, považuje ho za lifestyle, který se dá v českých podmínkách jen těžko napodobit.

Simona v ohrožení

Simona Krainová (48) se pochlubila svojí dokonalou postavou na fotce z pláže. Modelka se aktuáně vyhřívá v Karibiku. Na nedalekém ostrově vypukla sopečná erupce. Na Svatém Martinu, na kterém je Simona, může ještě turistům trochu znepříjemnit život.

Dojemná slůvka

Jordan Haj (32) se pochlubil svými nádhernými dcerami. "První noc doma (pro Ariel) a za sebou první den ve čtyřech. To nejde popsat," připsal pod okouzlující fotografii. Jeho nádherná Emma Smetana (33) je už z porodnice venku.

A je ruka v rukávu

Eva Perkausová (27) se zasnoubila a na svém instagramovém profilu se pochlubila krásným prstýnkem. Své ano řekla krásná moderátorka podnikateli Ivanovi Heckovi.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy