Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Instanews: Kohoutová mění image, Kopřivová v Dubaji a Dejdar v Tarantinově filmu

Instanews: Kohoutová mění image, Kopřivová v Dubaji a Dejdar v Tarantinově filmu
Zdroj: Archiv Bereniky Kohoutová, Veronika Kopřivová a Martin Dejdar, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!
Co nového na Instagramu? Kaskadér Lucie Benešové (46) je muž, Berenika Kohoutová (30) změnila image, Martin Dejdar (56) si střihl roli v Pulp Fiction, Veronika Kopřivová (30) pozdravuje z Dubaje a Eva Perkausová (27) se chlubí svou luxusní šatnou.

Nová fazóna

Berenika Kohoutová (30) si střihla roli modelky. Fotografa jí dělal Albert Černý (31). Ten zpěvačku zvěčnil výjimečně v elegantním outfitu na vysokých černých jehlách. Berenika se také předvedla s novým účesem a na první pohled by možná málokdo poznal, že Albertovi pózuje právě ona.

Dejdy Vega

"Vždycky jsem miloval Pulp Fiction," prásknul na sebe Martin Dejdar (56). A protože si v ikonickém filmu Quentina Tarantina vždycky přál zahrát, využil alespoň aplikace, díky které se mu to podařilo. Fanoušky tak pobavil jako Vincent Vega.

Předvedla svou šatničku

Eva Perkausová (27) se pochlubila svým šatníkem, čímž vzbudila nejen vlnu závisti, ale hlavně inspirace. Známá moderátorka má oblečení sestavené pečlivě v komíncích, a protože prý zná i hromadu prádla na zemi, musela se s uklizenými svršky pochlubit!

Couráníčko po Dubaji

Veronika Kopřivová (30) odjela na dovču do slunné Dubaje. Provokovat odtamtud začala prvními fotkami. Těhulka Veronika si teď konečně mohla dopřát club sandwich s kuřecím masem v restauraci, což je v Čechách stále ještě nemyslitelné.

Trochu jiné dvojče

O třeskutě vtipné foto se na Instagramu podělila i herečka Lucie Benešová (46). Vlevo ona, vpravo její kaskadér. Herečka totiž neumí jezdit na motorce. Právě na té má v akčním seriálu srazit nebohou kolemjdoucí.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy