Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Instanews: Kohoutová bez make-upu, Hejdová se chlubí miminkem a těhotná Soukalová

Instanews: Kohoutová bez make-upu, Hejdová se chlubí miminkem a těhotná Soukalová
Zdroj: Se souhlasem J. Boho, se souhlasem Z. Hejdové, se souhlasem T. Makarenko, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!
Co nového v Instasvětě? Berenika Kohoutová (30) se ukázala nenalíčená, těhulka Gábina Soukalová (31) narazila v přírodě na prase, Zorka Hejdová (30) se pochlubila novorozeným synem a Taťána Makarenko (31) vystavila svou dokonalou postavu v plavkách.

Jak se Vám líbí?

Berenika Kohoutová (30) se sama příliš nemaluje, ale když už po nějakých těch šminkách sáhne, neváhá to pořádně rozjet! Teď se ale nechala na Instagramu zvěčnit téměř úplně bez make-upu. Jak se Vám herečka bez líčidel líbí?

Šiřte lásku

Taťána Makarenko (31) vzpomíná na pohádkovou dovolenou na Bali, ze které svoje fanoušky zásobuje sexy fotkami v plavkách. "Šiřte lásku, ne nenávist," připsala ke svému nejnovějšímu sexy snímku Taťána.

Hrdá maminka

Zorka Hejdová (30) se konečně dočkala. Porodila syna Nikolase a s Mírou Hejdou (37) se tak stali poprvé rodiči. "Tak dlouho jsem se snažila představit si ten okamžik, až tě poprvé sevřeme v náruči. Představovala jsem si, jak asi budeš vypadat, jak budeš vonět. A i když to byly krásný představy, zdaleka se nevyrovnaly tomu, jak úžasnej ve skutečnosti jsi," vypsala se ze svých pocitů šťastná moderátorka.

A bude mít i zahnuté zuby nahoru?

Těhulka Gabriela Soukalová (31) potkala na hradě Točníku zlaté prasátko. A bylo pořádně vypasené! "Ha, prý, že musím vydržet až do večera nepapat," pobavila svým objevem Instagram bývalá biatlonistka.

Krásná holčička

Hilary Duff (33) porodila holčičku. Teď jsou jí už dva týdny. Herečka své třetí dítě pojmenovala Mae James Bair. Miminko má s písničkářem Matthewem Komou. O fotku s novorozenou dcerkou se rozhodla výjimečně podělit ne hned, ale až o pár dní po porodu.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy