Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Instanews: Jsi můj miláček, vzkazuje Felixovi Anička Slováčková

Instanews: Jsi můj miláček, vzkazuje Felixovi Slováčkovi Anna Slováčková
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Kopřivové a Anny Slováčkové
+ Další fotografie
Fotky uvnitř

Herečka Anna Slováčková (25) vyznala lásku tátovi Felixovi (78), herec Milan Peroutka (31) odhodil svršky a modelce Veronice Kopřivové (30) už dávají pořádně zabrat i obyčejné procházky.

Sexouš

Herec Milan Peroutka (31) odhodil tričko a fanynkám poskytl pohled na svoje vysekané tělo plné svalů a šlach. Takového vlasáče si necháme líbit.

Otcovství

"Miláčku můj, buď hlavně zdravý a v pohodě," popřála svému tatínkovi k narozeninám zpěvačka Anička Slováčková (25). Hudebník Felix Slováček oslavil 78.

Těhule

"U parkoviště jsem si dala zmrzku, ušla po rovince 2 kilometry, vyfotilla se, sedla na lavičku, abych nabrala sílu a došla zase zpátky k autu," popsala svoji těhotenskou mobilitu modelka Veronika Kopřivová (30). Ta se vydala do Prachovských skal.

Vzpomínky

"V Rotterdamu jsem si to užil," přiznal zpěvák Ben Cristovao (33), který zastupoval Česko na letošní Eurovizi. "Potkal jsem pár úžasných lidí," dodal zpěvák, který zabojoval se svou písní Omaga, do finále však nepostoupil.

Prvotřídní figura

"Našla jsem svou spřízněnou duši," pochlubila se Miss Czech Republic 2018 Kateřina Kasanová (22). Ta dostala nový talisman na krk, fanoušky ale zaujala hlavně modelčina postava v plavkách. Kateřina je totiž v prvotřídní formě.

Související články

Další články