Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Instanews: Jitka Boho se po rozchodu pochlubila skvostnou postavou v plavkách

Instanews: Jitka Boho se po rozchodu pochlubila skvostnou postavou v plavkách
Zdroj: Se souhlasem H. Mašlíková / Se souhlasem J. Boho
instagram

Jitka Boho (29) předvedla skvostnou postavičku a štíhlé nohy v plavkách. Těhotná Iveta Lutovská (38) si užila poslední natáčení před mateřskou. Hana Mašlíková Reinders (39) se pochlubila svalnatým tělem a Aneta Vignerová (33) sdílela rozkošný snímek se synem.

Modelka a zpěvačka Jitka Boho se po nedávném rozchodu s režisérem Matějem Liškou pochlubila krásnou postavou v plavkách. "Bílé nebo černé? Každopádně, jednodílné u mě vítěz. Nooo, už musím brzy skočit někam do rybníka. PS: Dřepovat se vyplatí…Několik let téměř denně…Výpady také fajn, ale z nich mě bolí kolena a kyčle," uvedla Jitka na sociálních sítích úsměvně.

Modelka Hana Mašlíková Reinders si zakládá na zdravém životním stylu, ke kterému patří i pohyb, díky němuž se vysekala do dechberoucí formy. Dříve by se takový snímek bála zveřejnit kvůli rýpalům, kteří by ji nazývali "babochlapem," dnes si z takových kritiků už nic nedělá a řídí se heslem: " Důležité je, ať jste vy se sebou spokojení."

Moderátorka Iveta Lutovská na světě brzy přivítá své druhé děťátko, a tak se na nějakou dobu musí rozloučit se svou milovanou prací. "Moje poslední natáčení před mateřskou...Zvláštní pocit...Těším se, že se brzy aspoň částečně vrátím, protože mi tahle práce a hodně nováckých lidí určitě budou chybět," uvedla.

Modelka, ale aktuálně hlavně maminka Aneta Vignerová se pochlubila rozkošným snímkem se synem Jiříčkem. "Na výlet," uvedla ke snímku.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy