Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Instanews: Jitka Boho se po rozchodu pochlubila skvostnou postavou v plavkách

Instanews: Jitka Boho se po rozchodu pochlubila skvostnou postavou v plavkách
Zdroj: Se souhlasem H. Mašlíková / Se souhlasem J. Boho
instagram

Jitka Boho (29) předvedla skvostnou postavičku a štíhlé nohy v plavkách. Těhotná Iveta Lutovská (38) si užila poslední natáčení před mateřskou. Hana Mašlíková Reinders (39) se pochlubila svalnatým tělem a Aneta Vignerová (33) sdílela rozkošný snímek se synem.

Modelka a zpěvačka Jitka Boho se po nedávném rozchodu s režisérem Matějem Liškou pochlubila krásnou postavou v plavkách. "Bílé nebo černé? Každopádně, jednodílné u mě vítěz. Nooo, už musím brzy skočit někam do rybníka. PS: Dřepovat se vyplatí…Několik let téměř denně…Výpady také fajn, ale z nich mě bolí kolena a kyčle," uvedla Jitka na sociálních sítích úsměvně.

Modelka Hana Mašlíková Reinders si zakládá na zdravém životním stylu, ke kterému patří i pohyb, díky němuž se vysekala do dechberoucí formy. Dříve by se takový snímek bála zveřejnit kvůli rýpalům, kteří by ji nazývali "babochlapem," dnes si z takových kritiků už nic nedělá a řídí se heslem: " Důležité je, ať jste vy se sebou spokojení."

Moderátorka Iveta Lutovská na světě brzy přivítá své druhé děťátko, a tak se na nějakou dobu musí rozloučit se svou milovanou prací. "Moje poslední natáčení před mateřskou...Zvláštní pocit...Těším se, že se brzy aspoň částečně vrátím, protože mi tahle práce a hodně nováckých lidí určitě budou chybět," uvedla.

Modelka, ale aktuálně hlavně maminka Aneta Vignerová se pochlubila rozkošným snímkem se synem Jiříčkem. "Na výlet," uvedla ke snímku.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy