Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Instanews: Yvona Krainová prozradila, jak se udržuje ve formě

Instanews: Yvona Krainová prozradila, jak se udržuje ve formě
Zdroj: Se souhlasem Lucie Javorčekové a Yvony Krainové
Instagram

Zpěvačka Halsey (26) porodila zdravé miminko, modeka Lucia Javorčeková (31) odhodila v rámci focení všechny svršky včetně spodního prádla, Yvona Krainová (53) prozradila, že nevečeří a Khloe Kardashian (37) okouzlila novou hřívou a výstavní postavou.

Halsey porodila chlapečka

Zpěvačka Halsey (26) se konečně stala maminkou. Alevovi Aydinovi porodilla chlapečka. Toho pár pojmenoval Ender Ridley Aydin. Halsey po miminku moc toužila, gratulujeme!

Lucia Javorčeková má tělo bohyně

Půvabná modelka Lucia Javorčeková (31) se předvedla v rouše Evině. "Když se do Vás zamiluje umělec, nikdy nezemřete," připsala pod snímek.

Yvona Maléřová Krainová radí, jak být fit

"Nemám jídelníček, mám rozum. Snídám zdravě a hodně, miluju ovoce, obědvám vždy a necpu se. Miluji i dezerty, ale ne vždy si je dopřeju," vyjmenovala Yvona Maléřová Krainová (53). Ta fanouškům dále prozradila, že večeří jen málokdy. I díky tomu si drží výstavní figuru.

Khloe Kardashian změnila hřívu

Reality show hvězda Khloe Kardashian (37) okouzlila svou postavou v kanárkově žlutých plavkách ze své nové kolekce. Fanoušky ale potěšila také změna účesu. Khloe vsadila na světle hnědé vlásky. Co na změnu říkáte?

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy