Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Instanews: Instagram plní vzpomínky na zesnulou Libuši Šafránkovou (†68)

Zdroj: Se souhlasem Evy Holubové a Kristýny Leichtové
Soustrast

Instagram zaplnily vzpomínky na zesnulou herečku Libuši Šafránkovou (†68), nejkrásnější českou filmovou princeznu. Ta zemřela 9. června po náročné operaci v nemocnici.

Eva Holubová

"Dvě letmá pracovní, jedno soukromé setkání," uvedla sérii fotek zesnulé Libuše Šafránkové herečka Eva Holubová (62). Ta dodala, že Libuši Šafránkovou velice obdivovala. Herečka za svou zesnulou kolegyni nezapomněla ani zapálit svíci a uronila i pár slz.

Jitka Boho

"Když jsem měla puštěné zprávy, Rosi se ptala, kdo to je? Pak viděla záběry z její obllíbené Obecné školy a hned věděla," připsala pod výtvarné dílo své holčičky modelka Jitka Boho (29). Její dcera nakreslila Libuši do nebe obrázek.

Aňa Geislerová

"To je mi tak moc líto. Libuško, děkujeme za všechnu radost, co jste nám dala. Mávám. Děkuju. S úctou," sdílela herečka Aňa Geislerová (45) na svých sociálních sítích.

Kristýna Leichtová

Také herečka Kristýna Leichtová (35) se ke smrti českého hereckého pokladu vyjádřila. "Libuško! Je mi to moc líto," připsala pod společnou fotografii s nejkrásnější českou princeznou. Kristýna nezapomněla ani popřát sílu celé rodině.


Související články

Další články