Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Instanews: Hejdová o roli mámy, Štíbrová o těhotenství a nejžhavější Pomeje

Instanews: Hejdová o roli mámy, Štíbrová o těhotenství a nejžhavější Pomeje
Zdroj: Se souhlasem Zorky Hejdové, Andrey Pomeje a Nikol Štíbrové
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!
Zorka Hejdová (30) se redakci eXtra.cz exkluzivně svěřila s tím, jak si užívá první dny s miminkem doma. Nikoli Štíbrová (34) prozradila, že těhotenství rozhodně jako krásné období života ženy nevnímá a Andrea Pomeje (32) se s námi podělila o pořádně žhavou fotku!

Pozdravy od moře

Influencerka Be Ha Nguyen vystavila svoji luxusní postavičku v plavkách. Tmavovlasá kráska se vypravila na dovolenou ke Karibskému moři. Odtamtud nezapomíná zásobovat fanoušky pořádnými dávkami prosluněných fotek.

Je to zázrak

Zorka Hejdová (30) se pochlubila nejnovějšími fotkami svého syna Nikolase. "Po příjezdu domů se máme krásně a nečekaně klidně. Máme opravdu hodné miminko! V noci je to vstávání samozřejmě náročnější, ale pokud by to bylo i nadále tak, jako teď v prvních dnech, nemůžu si na nic stěžovat. Nazvala bych to klidem před bouří. Uvidíme, kdy se to zlomí a jestli vůbec. Novou roli si moc užíváme a nemůžeme se na něj vynadívat. Je to zázrak," svěřila se půvabná moderátorka exkluzivně redakci eXtra.cz

Angela průzkumnice

Pejsek Simony Krainové (48) si ve slunném Karibiku nadělal nové přátele. Angela stihla na písku posvačit s želvami. "Ochutnala místní delikatesy," připsala k rozkošnému snímku sexy modelka.

Těhotenství je dřina

"Ani teď nevnímám těhotenství jako nejkrásnější období v životě ženy, a to se fakt, fakt nechci rouhat," napsala Nikol Štíbrová (34) pod svůj těhotenský snímek a dodala, jak je šťatsná, že potkala lásku svého života, která při ní drží v dobrém i zlém a je to její parťák pro život.

Sexy jako nikdy

Andrea Pomeje (32) se podělila o další ze svých sexy snímků a navíc se se svými fanoušky podělila i o užitečné rady, jak zvládat stres. Za prvé bychom se měli umět zastavit, za druhé si musíme přestat hrát neustále na oběť a za třetí máme mít trpělivost.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy