Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Instanews: Ewa Farna po 10 měsících koncertovala, v srdci měla Moravu

Instanews: Ewa Farna po 10 měsících koncertovala, v srdci měla Moravu
Zdroj: Se souhlasem Ewy Farne
+ Další fotografie
Fotky uvnitř

Zpěvačka Ewa Farna (27) se po 10 měsících vydala koncertovat. V hlavě i srdci přitom měla Moravu. Na tu myslí i kuchařka Kamu (27). Moderátorka Zorka Hejdová (30) sdílela fotku, na které kojí a o fotku miminka se podělila i Ornella Koktová (28).

Tereza Brodská je po očkování

Herečka Tereza Brodská (53) dostala svou druhou dávku očkování proti covidu. "Důležitá věc, alespoň pro mě," pochlubila se na svých sociálních sítích snímkem z ordinace.


Kamu cítí s Moravou

"Jsem tak pyšná, že jsme se postavili tak velkoryse k neštěstí, které postiho Moravu," napsala kuchařka Kamu (27). "Na druhou stranu nechápu ten hyenismus v podobě falešných sbírek," posteskla si ifluencerka.


Zorka Hejdová sdílela kojící fotografii

Moderátorka Zorka Hejdová (30) sdílela fotografii, na které kojí svého syna Nikolase. "Tuhle si sem odložím na památku," dodala. Manžel Míra Hejda (37) ji v komentářích potěšil srdíčkem.


Ewa Farna po 10 měsících koncertovala

"Celou cestu, co jsem řídila směrem na Moravu se ve mě míchaly pocity natěšení a trémy, ale taky velkého smutku a soucitu s Moravany, kteří bydlí o kousek dál a přišli o domovy," posteskla si zpěvačka Ewa Farna (27), která po deseti měsících opět zakoncertovala s Moravou v srdci.Princezna Lilianne Ornelly Koktové

Ornela Koktová (28) se pochlubila snímkem své princezničky Lilianne. "Andílek," rozplývali se lidé v komentářích nad roztomilou holčičkou.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy