Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Instanews: Eva Burešová si vyzkoušela roli modelky, změnila se k nepoznání

Instanews: Eva Burešová si vyzkoušela roli modelky, změnila se k nepoznání
Zdroj: Se souhlasem Nely Slovákové a Evy Burešové
Fotky uvnitř

Zpěvačka Eva Burešová (27) si vyzkoušela roli modelky, Nela Slováková (30) oslavila s kamarádkou výročí. Hrdý tatínek Miroslav Dubovický (29) vyjel na projížďku s kočárkem a modelka Lucia Javorčeková (31) inspiruje fanoušky.

Hrdý tatínek Miroslav Dubovický vyjel s kočárkem

Novopečený tatínek Miroslav Dubovický (29) se ukázal na projížďce s kočárkem. "Je úžasný, jak rodiče odhadují, co se asi tak líbí jejich dítěti a jsou schopni pro to udělat všechno," shrnul.

Lucia Javorčeková inspiruje fanoušky

Modelka Lucia Javorčeková (31) z Tulumu v Mexiku vzkázala fanouškům, že je jedno, kolik jim je let, jak jsou staří nebo bohatí, důležité je, aby byli spokojení sami se sebou a dokázali žít se svými rozhodnutími.

Nela Slováková slavila s kamarádkou

Reality show hvězda Nela Slováková (30) oslavovala společně s kamarádkou Míšou výročí. Pořádně se u toho pobavily a Nela sdílela i společnou fotku, přestože přiznala, že nesnáší nadměrné užívání telefonu při společných chvílích se svými blízkými. Raději se jim věnuje osobně, než aby čučela do telefonu.

Eva Burešová v roli modelky

"Legenda praví, že kdybych neměla kolem sebe asi 150 lidí, tak ty boty sundávám doteď. Aneb když fotíte podzim v létě," pozdechla si zpěvačka a herečka Eva Burešová (27), která si vyzkoušela roli modelky. A neuvěřitelně jí to seklo, před objektivy se změnila k nepoznání!

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy