Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Instanews: Dokonalý zadeček Verešové, žhavá novinářka slaví narozeniny i nestárnoucí Peštová

Instanews
Zdroj: Se souhlasem D. Peštové / Se souhlasem A. Verešové / koláž eXtra
+ Další fotografie
galerie

Co se událo v instasvětě? Nestárnoucí topmodelka Daniela Peštová (50) ukázala neskutečnou formu ve spodním prádle, stejně jako modelka Andrea Verešová (40), která vystavila smyslné křivky v Dubaji. Půvabná novinářka Markéta Kuča slaví celý měsíc své narozeniny a Mariana Prachařová (27) zveřejnila příspěvek se svou maminkou, herečkou Danou Batulkovou (63), na které vyniká jejich nepřehlédnutelná podoba.

Nestárnoucí Daniela Peštová

Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek Daniela Peštová by se i ve svých padesáti letech mohla rovnou vrátit na molo Victoria's Secret, kde dříve zářila. Na svých sociálních sítích se pochlubila snímkem ve spodním prádle, kterým zaručeně vyrazila dech všem svým fanouškům.


Sexy Verešová

Modelka Andrea Verešová pobývá s celou rodinou již od konce loňského roku v Dubaji, odkud posílá jeden žhavý vzkaz za druhým. Život v Arabských emirátech jí očividně velmi svědčí, tentokrát se pochlubila dalším sexy snímkem, kde vyniká její skvostná postavička (foto v galerii).


Markéta Kuča slaví celý květen narozeniny

Půvabná novinářka Markéta Kuča se na svých sociálních sítích pochlubila snímkem, který vznikl na počest jejich devětadvacátých narozenin, které oslaví 6. května. Bujaré oslavy jejího narození, které slaví celý měsíc, tak započaly o několik dní dříve, kdy pro ni její nejbližší přátelé uspořádali tajnou oslavu.

Jako vejce vejci

Herečka Dana Batulková se zvěčnila na snímku se svou půvabnou dcerou Marianou Prachařovou, kde je více než zřejmé, že se geny nezapřou a až na pár vrásek jsou si podobné jako vejce vejci.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy