Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Instanews: Burešovou byste nepoznali, Kovy cukruje, Absolonová odhalila rodinný archiv

Instanews: Burešovou byste nepoznali, Kovy cukruje, Absolonová odhalila rodinný archiv
Zdroj: Se souhlasem Evy Burešové, Kovyho a Moniky Absolonové
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!
Co nového v Instasvětě? Eva Burešová (27) a Jitka Boho (30) překvapily neskutečnou proměnou, Kovy (24) cukruje na Petříně, Monika Absolonová (44) se pochlubila fotkou z rodinného archivu a Robinsona Tereza Dušková (25) se podělila o smutnou vzpomínku na babičku.

Láska je ve vzduchu

Influencer Kovy (24) se pochlubil jarní zamilovanou fotkou se svou láskou Miroslavem Romanivem. Ten se živí jako stylista. Páreček cukroval na Petříně. Fanoušci se v komentářích jen rozplývali nad tím, jak krásný pár tvoří.

Proměna v megastar

Eva Burešová (27) se v rámci speciálního vystoupení v hudební show Tvoje tvář má známý hlas přeměnila v americkou zpěvačku Beyoncé (39). "Takové show jako má ona tady nikdy nezažijeme," okomentovala nadšená Eva a vyfotila si nejednu selfie. Nutno dodat, že jí to náramně seklo! Beyoncé ztvárnila po boku svého porotcovského kolegy Marka Lambory (25), který vystoupil jako Bruno Mars (35).

Sbohem, babičko

Tereza Dušková (25) známá z Robinsonova ostrova oplakala svoji zesnulou babičku. "Byla jsi ta nejlepší babička, kterou jsem si mohla kdy přát. Budeš mi moc chybět," připsala ke vzpomínkové fotografii.

Jitka k nepoznání

"Víte, co na své práci miluji a čeho si tak nesmírně vážím? Toho, že jeden den mohu být na pódiu, kde jsem součástí úžasného týmu Tvoje tvář má známý hlas, kde se učím choreografie, nové songy a často překonávám své hranice. Pak se druhý den probudím a jsem prostě jen a jen máma, na plný úvazek, hraju si s dětmi, vařím, peču i uklízím," napsala ke snímku, na kterém se proměnila v legendu Miley Cyrus (28), Jitka Boho (29).

Snímek z rodinného archivu

Monika Absolonová (44) se podělila o archivní snímek s bratrem. Monika je o deset let starší a přiznala, že starat se o brášku ji ze začátku sice pěkně štvalo, sourozence si ale vždycky přála. Na fotce je jí asi 20 let.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy