Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Instanews: Božská Ewa Farna zpět na pódiu, Kopřivová zase courá, Geislerová ukázala novou lásku

Instanews: Božská Ewa Farna zpět na pódiu, Kopřivová zase courá, Geislerová ukázala novou lásku
Zdroj: Archiv Ewa Farna a Ester Geislerová
+ Další 4 fotografie
Fotky uvnitř!
Co nového na Instagramu? Ewa Farna (27) po dlouhé době vyrazila na pódium, Veronika Kopřivová (30) zase na dovču. Ester Geislerová (37) se vytasila s novým přítelem a pejsek Simony Krainové (48) skončil málem pohřben zaživa! No dobře, přeháníme.

Těhulka na cestách

Těhotná Veronika Kopřivová (30) se vydala koronaviru, vládním opatřením a nevoli některých fanoušků navzdory do zahraničí. Blonďatá cestovatelka si po Maledivách vybrala další exotickou destinaci. Modelka, která nedávno oslavila třicítku, tentokrát zamířila do Dubaje!

Šáša Luky

Komik Lukáš Pavlásek (42) se oficiálně dostal na seznam našich bizarních postů z Instagramu. Všem životem unaveným lidem přináší vyjevené zpestření á la šáša Krusty ze Simpsonů. Není divu, kadeřnictví jsou zavřená a Lukášovy vlasy si žijí vlastním životem.

Ve svém živlu

Božská Ewa Farna (27) se pochlubila dalšími fotkami ze Spring festivalu, na kterém vystoupila. Po dlouhé době si tak mohla vyzkoušet, jaké to je stát zase zpátky na pódiu. Oblékla při tom vysoké kozačky a předvedla svou novou zhublou postavu.

Po uši v písku

Fenka Simony Krainové (48) Angela se na dovče ve slunném Karibiku rozhodně nenudí. Stačilo, aby ji modelka nechala se svými syny na pouhých pět minut a pejsek už skončil zahrabaný v písku až po uši. Angela ale zůstává pozitivní a nestěžuje si!

Retro vzpomínka na devadesátky

Herec z Ordinace Radim Fiala (50) se podělil o retro vzpomínkové fotky z rodinného archivu. Na snímku je vyobrazený se svojí babičkou, které zrovna pořídil pejska Bennyho. Fotka vznikla v devadesátkách, dámy se ale shodnou, že herec nestárne.

Ve vzduchu je láska!

"Nejšťastnější tři měsíce," tak popisuje svůj stále ještě čerstvý vztah herečka Ester Geislerová (37). Jejím vyvoleným se stal herec a performer Martin Krupa. Ten sám sebe popisuje jako "krystalický tvar sebevyjádření". Hezké a jistě i trefné, Martine.

Sexy vojačka

Kim Kardashian (40) vystavila svoje opálené tělo v army oblečku a my si řekli, proč vám touhle sexy vojandou dnešek nezpříjemnit. Tenhle módní počin je jen důkazem, že Kim vypadá skvěle ve všem a její stylisti dokáží zázraky. Teď jen čekat, jestli budou vojenské kozačky trendy ve velkém i u nás.

Sladkých pětačtyřicet

Reese Witherspoon (45) oslavila narozeniny. Hollywoodské herečce by pětačtyřicet hádal ale jenom málokdo! Reese vzdoruje času na jedničku a nám nezbývá dodat, že chceme její genetiku, kosmetiku a plastického chirurga taky!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy