Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Instagramovou A.N.D.U.L.U děsí její Evžen: Panika kvůli chlupatému těhotenskému pupíku!

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
A.N.D.U.L.A
Aneta Chovanová (28), renomovaná influencerka, která si s hrdostí říká A.N.D.U.L.A, se pochlubila snímkem svého těhotenského bříška. No, bříško je trochu slabé slovo. Tohle je totiž pořádný pupek!

Není tomu dlouho, co si Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A sama ze sebe dělala legraci, protože její těhotenské bříško bylo příliš malé. „Nenechala jsem u někoho svoje dítě? Chtěla bych podotknout, že za chvíli rodím,“ psala například před časem ke svým fotkám.

A měla pravdu. Při pohledu na fešnou blondýnu, kterou na Instagramu z všelijakých důvodů sleduje více než 136 tisíc lidí, byste ještě nedávno těžko řekli, že se jedná o těhotnou dámu, ale spíše o fitness maniačku, která má zrovna takzvaný cheat day a jen zlehka se přejedla.

Nejnovější snímek ale ukazuje, že v ní skutečně něco roste. A to něco zřejmě nebude žádný drobeček!

„Trošku roste. A chlupatí,“ píše k nejnovějšímu snímku A.N.D.U.L.A., která odvážnou fotkou o svém těhotenství stoprocentně přesvědčila i ty, kteří jí původně z neznámých důvodů nevěřili. Dítě má pracovní název Evžen a podle budoucí matky vypadá na ultrazvuku jako Líza Simpsonová.

Velice smutné ale je, že A.N.D.U.L.A. bude na dítě alespoň zpočátku nejspíše sama. Je doslova magnet na rozchody.

Nevydrželo jí manželství s Petrem Mikšíčkem. A s Františkem Doležalem, se kterým dítě čeká, už také není.

A.N.D.U.L.A. tak bude muset po porodu hledat někoho, kdo jí pomůže očekávané miminko vychovat. Anebo z ní bude single matka, která dítě vychová sama? Budoucí snímky na jejím Instagramu možná napoví…

Situaci pro vás budeme nadále stoprocentně sledovat!

Související články

Další články