Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Instagramová smrt zbohatlíka Dana Bilzeriana: Z divokého hřebce je podpantoflák!

Co to má být?
+ Dalších 24 fotografií
Milionář Dan Bilzerian (36) byl považován za krále Instagramu. Zbraně, peníze, poker a hlavně všude polonahé holky připravené na párty a jiné divočiny. Jenomže od té doby, co začal Dan chodit s modelkou Sofii Bevarly (21), jeho sociální sítě skomírají.

Dříve se na jeho fotky fanoušci nemohli vynadívat a chtěli žít stejný život, jako jejich idol. Všichni chtěli vidět odhalené vnadné krásky v bikinách a Danovo cestování soukromým tryskáčem s balíkem peněz. Jenomže pak se bouřlivák zamiloval.

„Jo, je to tak. Mám přítelkyni. Poprvé v životě. Teda předtím jsem taky nějaký měl, ale vždycky jsem u toho š*kal jiný holky,“ přiznal. „Nebylo to seznámení jako z pohádky a žádná láska na první pohled. Viděli jsme se na večírku, kde jsem předtím v*šukal tři jiný holky. Pak až ji,“ prozrazuje Dan vskutku „romantické“ okolnosti setkání.

A od té doby dává na Instagram pár fotek za měsíc a hlavně je to pořádná nuda. Nikdo nechce vidět samotného Dana v plavkách. A už vůbec ne, jak s někým hraje šachy. Pokud by tedy hrál šachy s prsatou playmate, bylo by všechno v pořádku, ale nějaký jeho kamarád nikoho nezajímá.

„Co to má být? Na co koukám? Kde jsou nějaký krásky,“ zaznívá v komentářích u Danových nejnovějších fotek. Dan totiž pořádně zkrotl a z hřebce a krále Instagramu se stal pěkně nudný patron. A fanoušci stále ubývají… Danovi je to evidentně jedno a užívá si klidu.

Mohlo by vás zajímat

Další články