Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Instagramová A.N.D.U.L.A šokuje: Po půlročním vztahu bude maminkou!

Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
Aneta Chovanová (28) alias A.N.D.U.L.A. se postarala o pořádný rozruch na sociálních sítích. Poté, co po pár měsících od svatby oznámila rozvod a vzápětí měla nového partnera, teď poslala do světa další bombu! Po šesti měsících vztahu s Františkem Doležalem čekají miminko.

Není tomu dlouho, co se instagramové hvězdičce A.N.D.U.L.E. rozpadlo manželství s Petrem Mikšíčkem, které jí vydrželo pouhých sedm měsíců. O rozvodu poprvé promluvila právě přes sociální sítě, jak je u ní zvykem, a poté nastalo ticho.

V lednu oznámila rozvod a v únoru už měla po boku novou lásku Františka Doležala, se kterým je momentálně krásných šest měsíců. Oba dva to asi vzali zhurta, a A.N.D.U.L.A. dnes všechny překvapila nečekanou novinkou.** „Nevím, jestli to někoho vůbec zajímá, jo? Ale budu máma,“** napsala na svůj Instagram.

Během pár minut obdržela stovky gratulací, krásných vzkazů od fanoušků a kamarádek. Nikdo netušil, že se dvojice rozhodne založit si rodinu po tak krátké době. Všichni jí ale přejí hodně lásky, zdraví jí i miminku a hlavně, ať jim to s Františkem vydrží. Byla by škoda, kdyby jejích vztah skončil po pár letech stejně jako ten předchozí.

Mohlo by vás zajímat

Další články