Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Instagramová A.N.D.U.L.A ob­držela odporný vzkaz: Příjemnou menopauzu, ty stará p**do!

Co se přesně stalo?
Zdroj: Instagram/profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Známá Instagramová hvězdička Aneta Chovanová (28) alias A.N.D.U.L.A prožívá občas díky své slávě i dost nepříjemné momenty. Poté, co někdo uveřejnil její fotografii na seznamce Tinder, jí jedna ze sledujících zanechala ve zprávách dost drsný vzkaz!

A.N.D.U.L.A je na sociálních sítích známá hlavně tím, že si utahuje ze všeho a ze všech! Tentokrát ale blondýnku někdo napálil a pověsil její fotografie v seznamovací aplikaci Tinder pod jménem Aneta Zavřelová, které má být údajně 19 let.

I když křestní jméno je správně, zbytek je vymyšlený a Aneta si z toho, jak jinak, udělala legraci. Informovala o tom, že se nejedná o její profil, i když ten věk by souhlasil. Na tuhle poznámku téměř okamžitě reagovala jedna z jejích více než sta tisíc sledujících.

Neznámá dívka se do A.N.D.U.L.Y pořádně opřela: „Ten věk by teda rozhodně neodpovídal, ty čtyřicetiletá pizdo! Ty jsi přesně ten typ ženský, která neumí stárnout, co? Škoda, že už asi žádný dítě nebude, když ti utekla poslední šance. Tak příjemnou menopauzu!“

Aneta se rozhodla tento vzkaz opět veřejně ukázat lidem, kteří ji sledují na jejím profilu, a s nadsázkou tam dopsala: „Bára mě asi miluje.“

Související články

Další články