Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Instagramová A.N.D.U.L.A nep­řestává šokovat! „Chci být opět normální holka, kterou nikdo nezná, tohle mě nebaví“

+ Dalších 27 fotografií
Instagramová hvězdička Aneta Mikšičková alias A.N.D.U.L.A prochází složitým obdobím a snaží se vyrovnat se vším, co jí stojí v cestě a tíží ji už delší dobu. Rozpad manželství po pár měsících od svatby není ani snadné rozchodit za den. Andula svým fanouškům ale uštědřila další ránu, nechce být populární a uvažuje o zrušení Instagramu.

Aneta Mikšičková alias A.N.D.U.L.A v pos­ledních dnech šokuje své sledující a fanoušky na Instagramu v jednom kuse. Po rozpadu manželství, údajném novém partnerovi a drsných narážkách na její osobu od švagra Martina Mikšička oznámila další novinku.

Byla nominována ve výzvě, kde máte na sociální síti Instagram říct 5 faktů o sobě, které nikdo netušil. A.N.D.U.L.A se přiznala k úchylce kupování větších bot i k myšlence, že její pes je homosexuál. To, co všechny šokovalo, teprve přišlo.

Ve třetím přiznání řekla: „Třetí věc, kterou jste o mně možná nevěděli, je ta, že bych chtěla být zase normální holka, kterou nikdo nezná. Nevyhovuje mi to, co se teď kolem mě děje, nejsem v tom šťastná a nevím, co mám dělat, protože mi přijde líto Instagram zrušit.“

I když dodala, že jí Instagram slouží a hlavně byl založený jako ventil, kde si může říkat a psát, co chce, v poslední době jí to zřejmě přerostlo přes hlavu a ztratila nad svým životem, vztahy a soukromím kontrolu. Opravdu se nakonec vzdá svého milovaného insta účtu, nebo jsou to jen slova?

Související články

Další články