Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Instagramová A.N.D.U.L.A je těhotná!? Pochlubila se fotkou ultrazvuku se svým jménem!

Je v tom?
Zdroj: instagram
+ Dalších 28 fotografií
Aneta Chovanová Mikšičková neboli Instagramová A.N.D.U.L.A v poslední době válí. Nejdřív rozchod s manželem, pak nový partner, přiznání k nešťastnému životu kvůli Instagramu a teď těhotenství? Nebo jen honí nové sledující a stávající tahá za nos?

I když se Aneta nedávno vyjádřila ke svému momentálnímu životu, neštěstí kvůli jakési slávě na sociálních sítích a touze po návratu ke starému životu, nadále dělá vše tak, aby ji lidé řešili, kritizovali a pomlouvali.

I když si před týdnem stěžovala, jak jí moc chybí osobní život a to, když ji lidé neznali, její činy vůbec neodpovídají tomu, co se posledně snažila sledujícím nacpat. Poté, co veřejně oznámila rozpad manželství, na povrch se dostala i různá nelichotivá vyjádření různých členů rodiny. A nyní A.N.D.U.L.A opět šokuje.

Na svůj Instagram pověsila snímek ultrazvuku, kde je jasně a čitelně vidět dokonce i její jméno za svobodna, Aneta Chovanová. Jedná se opravdu o reálný snímek a důkaz těhotenství? Nebo hvězdička sociálních sítí jen blafuje?

Pokud by skutečně nestála o slávu a o kritiku lidí, podobné věci by vůbec nezveřejňovala a nechala by si své soukromí pro sebe a nejbližší. Aneta ale fotografii účelově zveřejnila, aby tak zmátla své sledující a oni samozřejmě okamžitě začali řešit, zdali je Aneta v tom!

S největší pravděpodobností se tak Aneta jen trapně snaží být zajímavá a na snímku, který zveřejnila, je folikul. Takto se nazývají „měchýřky“ obsahující vajíčko obalené vrstvami buněk. Děloha je ten větší ovál, ten, který není tak tmavý. Naopak černý je právě folikul na vaječníku. Dorůstá přibližně do 20 milimetrů a než praskne, vypadá přesně tak, jako na snímku A.N.D.U.L.Y

Opravdu mají lidé, kteří nestojí o slávu a popularitu potřebu na sebe poutat pozornost tímto způsobem? Nebo si jen Aneta nevidí do pusy a zapomíná, kde a hlavně co řekla? Názor si udělejte sami.

Související články

Další články