Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Instanews: Žhavá Verešová provokuje, rebel Dagmar Havlová, Třešničková hledá muže

Instanews: Žhavá Verešová provokuje, rebel Dagmar Havlová, Třešničková hledá muže
Zdroj: Se souhlasem Andrey Verešové, Dagmar Havlové a Týnuš Třešničkové
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!
Co nového v Instasvětě? Yvona Krainová (53) prozradila, jak se i po padesátce udržuje ve formě, Týnuš Třešničková (25) a Andrea Verešová (40) provokují sexy fotkami v plavkách a Monika Leová (29) sdílela romantické těhotenské fotky.

Šaty s vlečkou vyšívané, ale princezna to není, jasný pane

Dagmar Havlová (68) se s fanoušky pochlubila o svůj nový štít. Ten si vyzdobila. "Trochu jsem si zkrášlila štít. Humor? Realita?Beznaděj? Rebel? Nová móda? Budoucnost? Vyberte si," připsala k fotce Dagmar. A fanynky se jejím počinem ihned začaly inspirovat!

Vyhlíží svého Aquamana

Týnuš Třešničková (25) vyhlíží na pláži v Egyptě nového muže. K Rudému moři se odjela zrelaxovat se sestrou po tom, co prodělala ošklivý rozchod se svým Láďou. Teď je sexy influencerka zase volná a sluníčka si užívá plnými doušky.

Jen růžová to může být

Andrea Verešová (40) se na svém istagramovém účtu pochlubila vyžhavenými fotkami v plavkách. Modelka tráví koronakrizi ve své milované Dubaji, odkud fanoušky pravidelně zásobuje svými sexy fotkami v plavkách.

Svěží i po padesátce

Yvona Maléřová Krainová (53) se se svými sledujícími podělila o zdravý tip. Každé ráno pije vodu s citronem. "To já snídám buček," smála se jedna z komentujících. Nutno ale dodat, že právě díky zdravým návykům se pak sestra modelky Simony Krainové (48) pyšní postavičkou jako lusk.

Nejkrásnější těhulka to má za pár

Monika Leová (29) se pochlubila sérií těhotenských fotek, které nafotil její muž Martin Košín. "Venku už má být hezky, tak se těším, až budeme moct trávit venku víc času. Ještě děláme poslední úpravy v domečku, okna a podlahu. Tak snad nebude chtít malá přijít na svět dřív. Ještě totiž nemáme zařízení připravené," svěřila se redakci eXtra.cz exkluzivně půvabná Monika.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy