Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Instagram versus realita: Nela Slováková konečně vyhlásila válku špekům

Zdroj: Instagram, profimedia.cz
+ Dalších 47 fotografií
Souboj s kilogramy
Brněnská kráska Nela Slováková (28) nikdy nepatřila mezi hubené modelky. Nyní má pěkně buclaté bříško, ale rozhodla se, že přesto bude předvádět plavky. Co se stalo? Přišla kritika od kamarádek i z řad profesionálů. Takové tělo na molo nepatří. Nela je ale bojovnice a rozhodla se, že kila přes stehna a na břichu musí zmizet.

Nela Slováková (28) se na Instagramu snaží budit dojem, že patří mezi velmi štíhlé Češky. Pak se ale objevila na přehlídkovém molu v buclatém vydání své osoby a mnohé ženy zůstaly koukat s otevřenou pusou. Jejich instagramový idol se předvedl v plavkách a ani šátek přes zadek nezakryl realitu

Nela pak kritizovala novináře, kteří na buclaté křivky upozornili. Nechtěla věřit, že kritika je na místě. Jenže i profesionální fotografové uznali, že na předvádění plavek je lepší dívka, která je ve formě Nela je milá a hodná, ale mezi sexy holkami vypadala jako medvídek panda mezi gazelami.

Nela nakonec přiznala, že kila musí pryč. A tukovým zásobám vyhlásila válku Takto se už na přehlídkovém molu objevit nikdy nechce. "Je třeba si uvědomit, že Nela Slováková šla přehlídku spodního prádla a tam se žádná nedokonalost neodpouští, naopak, každý špíček navíc je o to víc sledován... Na Nele Slovákové nikdy nechrastily kosti, nikdy ale nebyla ani při těle. Poslední dobou nicméně blondýna připouští, že po boku svého hokejisty mírně nakynula," píší kolegové na webu expres.cz. Přesně tak vystihli podstatu celého problému. Nela má pěkné tělo. V České republice jí takovou postavu závidí nejedna Češka. Ale na přehlídkové molo? Na to nyní opravdu není vhodná doba.

Související články

Další články