Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Instagram má novou hlavní hvězdu! Kdo sestřelil krásnou Selenu v počtu fanoušků?

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
virtuální souboj
Zpěvačka Selena Gomezová (26), která vládla dosud sociální síti Instagram s počtem 144 364 977 fanoušků, se propadla na druhé místo. V posledních dnech byla o sto tisíc překonána. Kdo je novým králem oblíbeného Instgramu?

S nadsázkou by se dalo říct, že to je přetahovaná o jeden provaz. Jenže čísla hovoří jasně. Krásnou Selenu překonal fotbalista Cristiano Ronaldo (33) a může se teď pochlubit novým titulem. Je novým králem Instagramu, kde má nejvíce followerů ze všech uživatelů.

Ronaldo díky Instgramu vydělává astronimické sumy. Na Instagramu sdílí snímky s přítelkyní Georginou Rodriguezovou a fotky jeho čtyř dětí. Za jeden post dostává Ronaldo v přepočtu přibližně 16,5 milionu korun. Kromě rodiny propaguje například značky Herbalife, Nike nebo japonský stimulátor svalstva SIXPAD.

Kromě toho, že je aktuálně první na Instagramu, vloni se objevil v žebříčku nejlajkovanějších fotek na Instagramu, který vyhrála zpěvačka Beyoncé. Druhé místo mu vynesl snímek s oznámením o narození dcery Alany. Zpěvačka Selena Gomezová obsadila v loňském žebříčku nejlajkovanějších příspěvků na Instagramu příčky 3, 6, 7, 9 a 10. Jejím fanouškům se hodně líbily snímky s dnes už bývalým přítelem The Weekndem, fotka s narozeninovým dortem, obálka magazínu Vogue a hlavně fotka po transplantaci ledviny, kterou zpěvačka podstoupila v létě 2017.

Související články

Další články