Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Instadívka Nicky: Žhavá milovnice crossfitu inspiruje ke cvičení davy žen

Instadívka Nicky: Žhavá milovnice crossfitu inspiruje ke cvičení davy žen
Zdroj: Se souhlasem Nicky Nellow
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Instagirl

Nicky Nellow je dnešní Instagirl. Mrkněte se na sexy galerii půvabné fitness trenérky, která k aktivnímu životnímu stylu inspiruje davy. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Nicky Nellow inspiruje ženy k pohybu

Nicky Nellow se jako modelka objevila třeba i v prestižním pánském časopise Playboy. Na Instagramu ji pod přezdívkou @nickynellow sleduje přes 132 tisíc fanoušků. Nicky je inspiruje hlavně ve směru fitness. Sama je totiž osobní trenérkou, milluje crossfit a napsala už několik e-booků, které se zaměřují na nejrůznější ženské problémové partie. Klientkám pomáhá zhubnout a nabrat sebevědomí a cvičební plán jim přizpůsobí klidně tak, aby mohly cvičit z pohodlí domova.

Být aktivní se vyplácí

"Asi od dvanácti jsem tančila, na střední jsem měla čtyřikrát týdně tělocvik a potom jsem z něj i maturovala. Po střední jsem závodně tančila a teď dělám přes šest let crossfit," popisuje Nicky svou fitness cestu, a zároveň dodává, že vždy měla postavu fajn právě díky svému pozitivnímu vztahu ke sportu, který ji provází celý život. Pohyb miluje a neumí si představit, že by sebou prostě jen tak plácla na gauč před televizi.

"Fitness pro mě znamená životní styl," říká Nicky s tím, že si bez cvičení svůj život už prakticky nedokáže představit. Snad i proto se Nicky v jídle nijak zvlášť neomezuje a dá si klidně i burger anebo jiný fastfood. Milluje navíc českou kuchyni.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy