Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Instadívka Majkelina: Česká striptérka, kterou najdete i na OnlyFans

Instadívka Majkelina: Česká striptérka, kterou najdete i na OnlyFans
Zdroj: Se souhlasem Majkeliny Cat
+ Dalších 5 fotografií
Instagram

Majkelina Cat je dnešní Instagirl. Mrkněte se do naší galerie s úchvatnou striptérkou, kterou najdete i na OnlyFans. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Striptérka Majkelina Cat působí i na OnlyFans

Majkelina Cat se živí jako striptérka, najdete ji i na OnlyFans. "Sdílení nahoty je pro mě běžná věc," řekla už v minulosti pro web Heroine. Profil má i na OnlyFans s tím, že bude klientům za měsíční poplatek poskytovat exkluzivní obsah.

Kromě dokonalé postavy oslovuje pod přezdívkou @majkelina__ na sociální síti Instagram svých skoro 6 tisíc fanoušků také hojnými tetováními. Sama působí jako nebezpečná šelma, takže není divu, že je o ni mezi mužským publikem velký zájem.


Původně vystudovala pedagogiku

V roce 2019 se Majkelina objevila také v Show Jana Krause, kde mimo jiné prozradila, že původně studovala pedagogiku. Svlékání ji ale od mládí vždy lákalo, přesněji už od sedmnácti, kdy viděla první tanečnici, jak to v klubu rozjíždí u tyče.

Rodina Majkelinu v profesi kupodivu podporuje, přestože se před jejími členy snažila své kontroverzní povolání kráska nejprve tajit. Nemá se ale za co stydět a o tom, čím se živí teď, už její okolí ví běžně. Sociální sítě Majkelině v práci hojně pomáhají, zakládá si ale na tom, aby s fanoušky pečlivě komunikovala. Na OnlyFans prý sdílí obsah často, klidně i denně. Taková práce je tedy pořádná fuška.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy