Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Instadívka Denisa: Chtěla mít 40 kilo, teď váží 70 a k cvičení inspiruje davy

Instadívka Denisa Černá: Chtěla mít 40 kilo, teď váží 70 a k cvičení inspiruje davy
Zdroj: Se souhlasem Denisy Černé
+ Dalších 6 fotografií
Instagirl

Denisa Černá je dnešní Instagirl. Mrkněte se do naší galerie se sexy fitnesskou, která inspiruje davy na cestě za lepší postavou. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Denisa Černá ukazuje ženám, jak být fit

Denisu Černou sleduje na sociálních sítích pod přezdívkou @de_cerna skoro 47 tisíc fanoušků. Ti jsou svědky fitness cesty pohledné blondýnky, která je pro ně v oblasti cvičení vlastně jakousi virtuální ségrou radilkou. "Každý den je krásný," hlásá Denisa ve svém biu a s fanoušky sdílí své svalnaté pokroky.

V posilce se Denisa soutředí hlavně na zadeček. Jak říká, vršek měla vždy fajn, ale vypracovat si zadek jí dalo fůru práce. V posilovně udělá klidně i 200 dřepů, a je proto nesmysl myslet si, že postava snů přijde zadarmo a sama od sebe. Výsledku je potřeba jít naproti. "Všechny chcete pěkný pevný zadek, málokterá jste ochotná přibrat, nedejbože víc jíst. V tom případě bohužel, ze zeleniny to neroste a bude se to klepat," vzkazuje influencerka svým následovnicím.


Chtěla vážit 40 kilo, teď má kolem 70 a je šťastná

Denisa inspiruje fanoušky jak fotkami a storíčkami z posilovny, tak i nejrůznějšími radami, tipy a recepty. Sdílí zdravé jídlo, na kterém si zrovna pochutnává, a zároveň informuje, v jakém je její postava zrovna stavu, čeho chce dosáhnout a jakým způsobem to plánuje. Původně chtěla vážit snad jen 40 kilo, teď má ale kolem sedmdesáti a posilovnu i svalnatou postavu si užívá. Denisa Černá se tak stává inspirací pro spoustu dívek v jejím věku, které chtějí zahájit svou cestu za vysněnou figurou.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy