Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Instaboy Nick: Žena krásného modela neopustila, ani když byl na dně

Nick Bateman: Žena ho neopustila, ani když byl na dně
Zdroj: Archiv Nick Bateman
+ Dalších 6 fotografií
Instaboy

Nick Bateman (34) je dnešní Instaboy. Mrkněte se do galerie na to, jak se stal z chudého kluka úspěšný model a herec. Instaboy je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje nejzajímavější muže Instagramu.

Nick Bateman je model i herec

Nick Bateman (34) se narodil jako Nicholas Kevin Stanley Yunge-Bateman. Jméno si zkrátil, aby lépe zapadl do showbyznysu. Narodil se v Kanadě v Ontariu, jakmile se mu začaly hrnout modelingové nabídky, vyrazil žít do italského Milána a do USA. Nejvíc jej okouzlil New York a Miami.

"Vychovala mě máma samoživitelka a vždycky mi vtloukala do hlavy, že můžu být, čím chci, a dělat cokoliv, o čem sním," prozradil Nick v jednom z interview. Snad i proto se nikdy nebál vydat do nejistého a pro mnohé děsivého světa showbyznysu.

Teď je z něj i herec, občas se objeví na plátně nějakého toho filmu, mezi nimi třeba Jak přežít single nebo A Winter Wedding.

Cesta nebyla vždy jednoduchá

V roce 2008 se seznámil s Mariou Corrigan, která mu po deseti letech dala dítě. Syna pojmenovali Chase. Pár se vzal roku 2019 v Kalifornii.

"Když jsem potkal svoji ženu, byl jsem chudý jako kostelní myš. Na první rande jsem ji vzal do parku, protože jsem na víc neměl. Tam jsem ji pak po letech požádal o ruku," popisuje. Teď si na nedostatek financí stěžovat nemohou, ba naopak, Nick se vypracoval až na samý vrchol. Na sociálních sítích je navíc absolutní hvězdou, sleduje ho tam pod přezdívkou @nick__bateman skoro 6 milionů fanoušků z celého světa.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy