Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Inspirujte se: Teenager si hraním počítačové hry přijde ročně skoro na milion korun! Jak to dělá?

Fred Pye rozhodně nepatří mezi neúspěšné a lenivé teenagery.
Zdroj: profimedia.cz

17letý teenager, student Fred Pye je opravdu mistrem ve vydělávání peněz. Ročně si vydělá až v přepočtu 720 tisíc korun, a to nahráváním svých videí na YouTube, které zaznamenávají jeho postup při hraní počítačové hry GTA.

Jeho videa od roku 2012 vidělo přes 25 milionů uživatelů a jeho kanál má více než 140 tisíc sledovačů. Chlapcovi rodiče musí být na syna velice pyšní, protože měsíčně si přijde díky reklamám na více než 60 tisíc korun. I když hru nemůže hrát legálně, protože věkový limit je pro GTA 18 let, nejsou s tím zatím žádné problémy.

Fred studuje matematiku, historii, angličtinu a politiku. Svůj čas rozděluje mezi studium a natáčení videí. „Jakmile budu absolvovat, chci si nechat volný rok, abych měl víc času na nahrávání návodů. Doufám, že v tom zůstanu úspěšný, je to sen každého hráče, hrát a ještě dostat zaplaceno,“ říká chytrý student.

Kdybyste měli zájem se inspirovat jeho návody, můžete zde.

Související články

Další články