Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Inspirovala se u Bagárové? Hvězda Slunečné Veronika Arichteva naznačila jméno pro miminko

Veronika je krásná těhulka.
Zdroj: se souhlasem V. Arichtevy / foto Kateřina Nováková
+ Dalších 11 fotografií
jméno
Herečka Veronika Arichteva (34), která by měla porodit své první miminko na konci léta, už má o jménu pro svou holčičku či chlapečka jasno. Jak herečka přiznala, dlouho se nemohli s manželem Biserem shodnout. Nakonec však dospěli k závěru, že jejich děťátko nebude mít české jméno, nýbrž balkánské, odkud právě Veroničin manžel pochází.

Už druhé miminko českého showbyznysu za tak krátkou dobu se bude moci pyšnit exotickým jménem. Zpěvačka Monika Bagárová (25), která porodila 27. května, dala své dcerce krásné jméno Rumia. Holčička zápasníka MMA a zpěvačky dostala jméno po své babičce - Makhmudově mamince.

Jméno po nikom nebude

Veronika Arichteva však v live streamu Blesku prozradila, že u nich se miminko po nikom jmenovat nebude. „Dlouho jsme se nemohli dohodnout, nakonec jsem souhlasila, že vzhledem k příjmení to bude balkánské jméno. Není to po nikom z rodiny Bisiho jako u Moniky Bagárové, prostě jsme se tak rozhodli,“ přiznala herečka, která je už v šestém měsíci těhotenství.

Do práce se chce brzy vrátit

Veronika se kvůli těhotenství na čas vzdala veškeré práce, aby co nejméně přišla do kontaktu s větším počtem lidí. „Rozhodla jsem se být zodpovědná a i kvůli tomu všemu, co se v posledních měsících kolem nás děje, zbytečně neriskovat svoje (miminka) zdraví. A hlavně bych se už nevešla do záběru. Děkuju celý partě! Ráda bych řekla, že vás budu sledovat, ale tuším, že od září budu sledovat jinou love story,“ vysvětlila Veronika svůj odchod ze Slunečné.

Do seriálu by se chtěla ale zase vrátit. Stejně tak do divadla a na vystupování s kamarádkami z tria 3v1, které chtějí už na podzim začít obrážet české kulturní domy se svými vtipnými besedami.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy