Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková vystavila postavičku: Po rozchodu si užívá na Kostarice, dovolenou tráví s Kazmou

Zdroj: Archiv Inny Puhajkové
+ Další 2 fotografie
Dovolená
Po sportovní moderátorce Inně Puhajkové jako kdyby se na nějaký čas slehla zem. Od jejího posledního prosincového příspěvku na Instagramu už uběhla dlouhá doba. Až nyní se fanouškům připomněla sexy fotkou v bikinách z Kostariky.

„Na chvíli zapomenout (na všechna ta nařízení) a zhluboka se nadechnout. Pura vida,“ napsala Puhajková (34) ke své fotografii. Jak je vidět, sledující její náhlou aktivitu na sociální síti vřele uvítali. „Kdepak vás máme? Je nám smutno,“ napsal jeden z komentujících. Lidé často obdivovali, jak to moderátorce sluší. „Jsi krásná, přeji ti pohodu,“ uvedl jeden z nich. „Skutečně nejkrásnější žena,“ napsal další. Výčet příspěvků také často výmluvně doplňují nadšené emotikony a srdíčka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Inna Puhajkova (@innapuhajkova)

Dovolená s Kazmou

Puhajková svým postem nepřímo potvrdila, že se na Kostarice pravděpodobně nacházíKamilem Kazmou Bartoškem (35). Puhajková se objevila v kšiltovce na jedné z fotografií, kterými influencer pravidelně zásobuje svůj Instagram. Nikdo si ale nebyl jistý, zda je to skutečně ona.

Puhajková se těsně před Vánoci po pěti letech definitivně rozešla se svým přítelem, fotbalistou Petrem Tlustým (35). „Ano, rozešli jsme se. Více se k tomu v tuto chvíli nechci vyjadřovat,“ potvrdila tehdy redakci eXtra.cz. Jak je vidět, nálada se jí na Kostarice znatelně zlepšila.

Související články

Další články