Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková vystavila krásné pozadí: Asi jsem se zamiloval, píší fanoušci

Inna Puhajková vystavila krásné pozadí na Kostarice
Zdroj: Instagram Inny Puhajkové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
žhavé fotky

Krásná sporťačka a bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (49) se rozhodla prodloužit si léto a vyrazila na Kostariku. Inna Puhajková (35) ani na dovolené nezapomněla na své věrné fanoušky a prostřednictvím Instagramu jim poslala z provincie Guanacaste pěkně žhavé pozdravy.

Moderátorka Sportovních novin na televizi Nova vzala lidi na virtuální prohlídku kostarické přírody, která je opravdu nádherná. Stejně tak je radost pohledět i na vypracované tělo Inny Puhajkové, která zapózovala pouze v plavečkách. Nebe na zemi, napsala kráska v hashtazích. A musíme s ní souhlasit.

Pochvalné komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. Řada fanoušků vychvalovala zejména její krásně tvarované pozadí, které dala na Instagramu na odiv. "Asi jsem se zamiloval do tvého zadečku," napsal jeden z jejích followerů. "No co to je za roztomilou holčičku...," vzkázal jí další.

Inna a vztahy

V jednadvaceti letech začala chodit s českým hokejovým mágem Jaromírem Jágrem, po jehož boku strávila sedm let. Přesně po tolika letech si uvědomila, že je profesionální přítelkyně a necítí se šťastná, proto vztah ukončila. Jejím dalším životním partnerem se stal rovněž sportovec, fotbalový obránce Petr Tlustý, který hrál za FK Slavoj Vyšehrad, od roku 2007 za FC Vysočina Jihlava. Nyní chodí s podnikatelem Jiřím Rákosníkem, se kterým ráda cestuje do dalekých krajin.

Související články

Další články