Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková slaví 33 let! Připravili jsme 33 fotek a ta poslední je hodně odvážná

+ Dalších 30 fotografií
Narozeniny
Krásná moderátorka Inna Puhajková slaví 33. narozeniny. Pro tuto příležitost jsme pro vás nachystali galerii nejlepších fotek Inny.

Moderátorka televize Nova Inna Puhajková (33) je zase o rok starší a letos slaví krásných 33 let. Každým rokem jí to sluší víc a víc.

Je známá především jako reportérka Sportovních novin, díky čemuž je velice oblíbená u diváků. Když se objeví na obrazovce, každému divákovi se ihned rozzáří úsměv na tváři. Inna však není jen moderátorkou Sportovních zpráv, ale také je modelkou. Dokonce měla i románek se slavným hokejistou Jardou Jágrem (47).

S přibývajícími roky je Inna krásnější čím dál víc. Dnes slaví kráska narozeniny a my jí přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví! A především aby nadále rozkvétala do krásy! Na počest narozenin sporťačky jsme pro vás připravili galerii nejžhavějších snímků Puhajkové a ten poslední je obzvlášť kouzelný! Podívejte se do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články