Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Inna Puhajková se rozešla s podnikatelem: Krach vztahu tajila několik měsíců

Inna Puhajková.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
rozchod

Krásná sporťačka Inna Puhajková (36) je opět single. Rozchod s podnikatelem Jiřím Rákosníkem si nechávala několik měsíců pro sebe, nakonec šla ale s pravdou ven a konec této lásky potvrdila deníku Super.cz. 

Inna Puhajková, která v minulosti randila i s hokejistou Jaromírem Jágrem, se rozešla se svým dalším partnerem, a to podnikatelem Jiřím Rákosníkem, se kterým několikrát vyrazila na dovolenou za exotikou, měli zařízené společné bydlení, ale do společnosti ho po svém boku nikdy nevyvedla.

"Ano, je to pravda… Už je to pár měsíců, tak už asi není potřeba to dál tajit," řekla sporťačka pro deník Super.cz.

Inna začala s marketingovým ředitelem Jiřím Rákosníkem randit krátce po rozchodu s fotbalistou Petrem Tlustým v roce 2020. S Tlustým se rozešla po pěti letech vztahu a dvou letech společného soužití těsně před Vánoci.

"Ano, rozešli jsme se. Více se k tomu v tuto chvíli nechci vyjadřovat," vyjádřila se tehdy pro eXtra.cz.

Tím nejznámějším partnerem, se kterým tvořila pár byl Jaromír Jágr, se kterým začala randit ve svých jedenadvaceti letech. S hvězdným hokejistou byla sedm let. "Prostě jsme se domluvili, že bude lepší, když nebudeme spolu a každý si půjdeme svým životem, svou cestou," napsal k rozchodu tehdy Jágr na svém Facebooku.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy