Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková se pochlubila proklatě dlouhýma nohama a rajcovním tělíčkem

Sekne jí to!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 128 fotografií
Inna Puhajková (32) patří rozhodně mezi naše nejkrásnější moderátorky, které můžeme téměř každý den vídat na televizních obrazovkách. Je vidět, že Jaromír Jágr (46) má na krásné ženské opravdu vkus. Inna se na sociálních sítích pochlubila rajcovní fotkou, na které má nekonečně dlouhé nohy.

Moderátorka Sportovních novin Inna Puhajková ušla velký kus cesty. Ještě před několika lety to byla nevýrazná a nudná blondýna, kterou lidé znali jenom jako tu, co sbalila hokejového boha Jaromíra Jágra (46).

Po jejich rozchodu se po ní neslehla zem, jak by většina lidí očekávala. Inna pořádně zamakala na svém vzhledu a začala pracovat jako moderátorka a příležitostná modelka. Vykašlala se na blonďatou barvu vlasů a přešla na světle hnědou.

V současné době platí za nejvíce sexy holky u nás. Její sociální sítě sledují tisíce lidí hlavně kvůli jejímu božskému tělu. Tentokrát přidala fotku, která okouzlila všechny fanoušky. Inna se opět pochlubila nádherným tělíčkem a navíc odhalila proklatě dlouhé nohy, které vypadají, jako by nikde nekončily.

Související články

Další články