Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková promluvila o dovolené i o sestupu Kladna: Jágr o pomoc s vedením klubu zatím nevolal

+ Dalších 15 fotografií
Inna Puhajková (34) vypadá v poslední době opravdu dokonale. Skoro se zdá, že zhubla a velmi jí prospěla karanténa. Moderátorky jsme se zeptali, kam se chystá na dovolenou a zda sledovala pád hokejového Kladna. Jaromír Jágr (48) prý o radu zatím nezavolal. A protože Inna moderovala akci společnosti Huawei, řeč se stočila také na mobilní telefony a počítače.

Půvabnou moderátorku jsme potkali na akci firmy Huawei, kde společnost představila Huawei MateBook X Pro - tedy vlajkovou loď produktové řady notebooků Huawei pro český trh na rok 2020. Okouzlující Inna Puhajková celou akci moderovala.

Huawei MateBook X Pro

V polovině července proběhlo oficiální představení Huawei MateBook X Pro, vlajkové lodi produktové řady notebooků Huawei pro český trh na rok 2020. Řadu dále doplňuje MateBook 13 a MateBooky D14 a D15. Notebooky se pyšní zejména celokovovým tělem, displeji s tenkými rámečky, spolehlivou čtečkou otisků prstů v zapínacím tlačítku, vynikající výdrží baterie společně s rychlým nabíjením a inovativními softwarovými funkcemi. Celá řada bude v prodeji od 27. července 2020. Představená zařízení byla navržena tak, aby přinesla do segmentu přenosných počítačů nový standard designu a stylu, pohodlí při práci a bezprecedentní bezpečnost. Proto jsou MateBooky ukryty v kovových tělech vybroušených z jednoho kusu materiálu, což jim dává vynikající odolnost vůči ohybům a deformaci tlakem. Všechny modely jsou také vybaveny nadprůměrně velkou baterií, která je udrží v provozu dostatečně dlouho na to, abyste nemuseli hledat další zdroj napájení ani během náročného pracovního dne. Mezi největšími inovacemi, které tato řada přináší do světa spotřební elektroniky, je pak vylepšené zabezpečení díky čtečce otisků prstů integrované v zapínacím tlačítku. Koncept snadno dostupného zabezpečení byl v případě těchto zařízení převzat z chytrých telefonů, kde se za dlouhá léta výborně osvědčil a i technologie se posunuly dopředu, takže v MateBoocích Huawei naleznete čtečku otisků prstů, která svou rychlostí a spolehlivostí ohromí i uživatele chytrých telefonů. MateBook X Pro je předním modelem celé řady a jako takový má výsadní postavení z hlediska hardwaru, operačního systému a mobility. Jde o prémiové zařízení, které zvládne uspokojit nároky na vysokou mobilitu, kompaktní rozměry a vynikající výkon. Proto je vhodný hlavně pro manažery, kteří se nechtějí omezovat ať už operačním systémem nebo přenášením napájecích adaptérů. MateBook X Pro totiž využívá systém Windows 10 Pro, který je vybaven funkcemi pro firemní použití a zároveň zvládne fungovat na baterii až třináct hodin. Dále je také vhodný pro profesionály, kteří potřebují vysoký výkon desáté generace procesorů Intel Core i7 a nezalekne se ani náročnější grafické práce. K té je uzpůsoben hlavně díky vysokému rozlišení, skvělému podání barev a displeji s poměrem stran 3:2.

Kam pojede na dovolenou

Inna Puhajková sice po dovolené ještě není, ale přesto září tak, jako by se z ní právě vrátila. Přiznala, že léto doslova vyzývá ke sportování. "Já tím sportem v poslední době trávím celkem dost volného času. Na dovolenou se teprve chystám," prozradila redakci eXtra půvabná brunetka s tím, že ještě neví, kam se letos podívá. Ve videu se dozvíte, kam by zřejmě vycestovala.

Karanténu si užívala ve společnosti přítele

Kvůli současné koronavirové situaci je riziko vycestovat do zahraničí, kde se můžete nakazit a nákazu si odvézt zpět do Čech. A právě proto si Puhajková vybrala blízké zahraničí. "Dovolená u moře mě neláká, právě z toho důvodu, že se ze dne na den mohou objevit nějaká opatření, která by mi dokázala tu dovolenou zhatit," svěřila se redakci eXtra. Prozradila také, že na Nově mají jisté interní nařízení, které jim povoluje vycestovat jen do tří zemi.

Zeptali jsme se, co pozitivního si z karantény odnesla. "To období jsem si užila. To zklidnění od všech lákadel ze života velkoměsta, člověk najednou nebyl tak rozlítanej, užíval si tu pohodu doma," uvedla Inna s tím, že s přítelem na sebe měli více času.

Nakřáplé hokejové srdce

Koronavirus zastavil prakticky všechno, co se mělo letos konat. Od festivalů přes velké demonstrace až po důležitá sportovní utkání. Hokejové srdce Inny Puhajkové je nakřáplé, protože se nebude konat mistrovství světa. "Tak určitě, celé to období bylo z tohoto pracovního hlediska nepříjemné," řekla moderátorka s tím, že ve zprávách se kvůli tomu nevysílaly zajímavé věci.

Vyjádřila se také o svém bývalém příteli Jaromíru Jágrovi, přesněji ohledně Kladna, které v žebříčku kleslo o jedno místo. "Držela jsem Kladnu pěsti, aby se udrželi v té nejvyšší lize, ale bohužel to nedopadlo," uvedla s tím, že věří, že se to příště podaří vytáhnout. Na otázku, co by Jágrovi řekla, kdyby si k ní přišel pro radu, odpověděla, že taková situace nemůže nastat. Jágr prý klub řídí dobře a o rady nevolá.

Ve videu se dozvíte, podle čeho si krásná moderátorka vybírá mobilní a jiná zařízení a zda si nechá poradit, či nikoliv. Podívejte se na video, kde se dozvíte i další zajímavé věci z akce, na níž byl představen MateBook X Pro společnosti Huawei.

Související články

Další články