Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Inna Puhajková po letech přiznala: Párty s Jágrem a dalšími hokejisty do půl páté do rána!

Inna Puhajková po letech přiznala: Párty s Jágrem a dalšími hokejisty do půl páté do rána!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
hokej
Jaromíru Jágrovi (48) prošel postelí nespočet krásek, ale Inna Puhajková (34) patřila k těm nejvýraznějším. Randili spolu dlouhých sedm let a půvabná modelka a moderátorka s hokejovou legendou prožila i triumf na mistrovství z roku 2010. Po letech zavzpomínala na bujarou oslavu, která se po vítězství odehrála v pražských ulicích a podnicích.

Když Innu Puhajkovou sbalil Jaromír Jágr, bylo krásné modelce pouhých 21 let. Role profesionální přítelkyně ji ale přestala bavit, a tak vztah po sedmi letech ztroskotal. Na období po boku legendárního hokejisty ale stále vzpomíná s úsměvem na rtech.

Puhajková s Jágrem prožila i zlatý triumf českých hokejistů na mistrovství světa v roce 2010. To se odehrálo v Německu a Inna byla neustále v hledáčku fotoaparátů. Není divu, že se jí coby partnerce nejzvučnějšího jména na ledě dostávalo takové pozornosti. Přitom Jardu během šampionátu téměř neviděla!

„Potkali jsme se, ale vždycky jen na moment po zápase. Jednou jsem se byla za ním podívat na hotelu, ale to bylo opravdu jen na otočku," prozradila Inna webu iSport.cz.

Párty do půl páté

Oslavy po návratu do Česka byly podle Puhajkové bujaré. "S klukama jsme se potkali až pozdě večer po oslavách na Staromáku a vydrželi jsme asi do půl páté do rána," prozradila. Jágr alkoholu moc neholdoval. „Párkrát jsem ho zažila, že se napil, ale jen po sezoně. Jestli si během ní dal jedno pivo, tak to bylo moc. Když se slavilo, pil třeba vodku s džusem," vysvětlila Inna.

Za na sobě po rozchodu začala makat, nechtěla totiž, aby si ji lidé spojovali jen s Jágrem. A povedlo se, dnes je už známá spíš díky moderování Sportovních novin na Nově.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy