Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková otevřela VELKÉ téma! Co se jí přihodilo?

To se může přihodit i těm nejlepším z nás! Inno, nejsi v tom sama!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Modelce, moderátorce a bývalé přítelkyni Jardy Jágra to občas docela pálí. Takový světlý moment měla včera, když ji napadla otázka téměř filozofického ražení, kterou si bezesporu pokládají miliony žen na této planetě. Se svým dotazem se svěřila ve statusu na Facebooku a otevřela tak velké společenské téma. I když vlastně velké asi jak pro koho, že?

„Proč proboha chlapi posílají svoje pinďoury? On se na to vážně někdo chytne?!“ Milá Inno, toto je otázka, kterou se snaží rozluštit snad každá žena. Je stejně složitá jako dotaz „být, či nebýt“ a záhada je to stejná jako šifra mistra Leonarda.

Pokud tento dotaz položíte muži, bez váhání vám odpoví, že netuší, že nic takového v životě neudělal. Aha, takže nám tedy, pánové, chcete tvrdit, že to nikdo neděláte, ale přesto se naše galerie často hemží obrázky vašich přirození! Dobrá tedy, pojďme se nad danou tematikou zamyslet o něco hlouběji. Ostatně čím hlouběji, tím lépe. Jaké pomatení mysli může mužského jedince vést k takové lehkomyslnosti? Je to snad nedostatek zájmu, přebytek sebevědomí nebo jiná psychická vada. U některých to spíše vypadá na velký smysl pro humor. Což nás vede k otázce soudnosti.

Milí pánové, měli byste se možná nejprve zamyslet, jestli ten váš kašpárek stojí za to, aby byl zvěčněn. Pokud si nejste jisti, jestli vaše velikost náhodou není podprůměrná, neváhejte se obrátit na strýčka Googla nebo přítele na telefonu. Danou ženu tak ušetříte traumatu a sebe neskutečného trapasu. Protože pokud trpíte takovým sebevědomím, že neváháte ženě zaslat snímek svého penisu a ještě jí položíte dotaz typu „Tak co, líbí?“ a ona ho na snímku musí hledat nebo fotku několikrát zoomovat, tak vám snad už ani není pomoci. Malé nářadí je jedna věc, s tím se dá ještě pracovat, ale pokud jste takhle narušen, běžte se zahrabat.

„Bohužel většina mužů zasílajících své "chlouby“ se skutečně nemá čím chlubit. Zasílání selfie je trend moderní doby. Toužíme sdílet vše a trpíme utkvělou představou, že svět nutně potřebuje vědět, co právě děláme nebo jak vypadáme. A tak cvakáme, sdílíme a posíláme. Normální jedinci obyčejné selfie například se svými mazlíčky, ti osamělejší fotky z fitka a ti úplně pomatení fotky penisů.

Přátelé, někdo by vám měl říct, že pokud si od vás dáma tento autoportrét vašeho tága nevyžádá, tak se co? NE-PO-SÍ-LÁ! Navíc nikdy nevíte, kdy se v takové dámě probudí touha po sdílení a vaše přirození obletí pár dalších kamarádek, instastories nebo článků v bulváru. A jak jsme již zmiňovali, jsou fotky, které si, milí pánové, za rámeček rozhodně nedáte.

Je vám tedy jasné, že chudák Inna (30) v tom rozhodně není sama. A jelikož ženy drží při sobě, MÁME PRO VÁS ČTENÁŘSKOU VÝZVU: Pokud se vám podobná věc někdy přihodila a obdržela jste nevyžádané vyobrazení mužského penisu a ráda byste se o zkušenost podělila nebo se danému jedinci patřičně odvděčila? Neváhejte a zasílejte své příspěvky na redakční e-mail a my už si s těmi nezbedníky pěkně poradíme!

Související články

Další články