Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková o Jágrovi: Přeji mu, aby po rozchodu s Kopřivovou našel tu pravou

Zdroj: profimedia, Instagram
+ Dalších 23 fotografií
bývalá holka
Moderátorka TV Nova Inna Puhajková (33) také dorazila na filmový festival v Karlových Varech. Kam se svůdná sporťačka hne, tam se jí ptají na bývalého přítele Jaromíra Jágra (47). Jak na něj dnes vzpomíná?

Moderátorka z televize Nova Inna Puhajková (33) letos navštívila filmový festival v Karlových Varech. Její přítel Petr Tlustý (33) nemohl dorazit, protože mu začala fotbalová příprava v Jihlavě, a tak se tam vydala jen s přáteli.

Inna poskytla rozhovor reportérům Blesku, ve kterém se nechala vyzpovídat i ohledně expřítele Jaromíra Jágra (47). Bylo to právě v Karlových Varech před 13 lety, když ji Jaromír oficiálně představil jako svou partnerku. Při vyhlášení výsledků události Zlatá hokejka spolu poprvé vyšli na veřejnost. "Už jsme spolu nějaký čas chodili, ale tohle byla naše první velká akce. Byla jsem tak nervózní," prozradila Puhajková.

Vztah jim vydržel dlouhých šest let. Jejich rozchod rozhodně nebyl tak utajovaný jako Jardův poslední s Veronikou Kopřivovou. "Prostě jsme se dohodli, že se rozejdeme, a Jarda to napsal na sociální síť na svůj profil," řekla sporťačka.

A jaký má Inna názor na rozchod hokejové legendy s Kopřivovou "Co se stalo mezi Jardou a Veronikou, opravdu nevím, je to jejich věc. Myslím si, že na něj ta pravá stále ještě čeká a on bude konečně spokojený. Moc bych mu to přála," zakončila rozhovor Puhajková.

Související články

Další články