Už je to tři roky, co se slavný pár rozešel. Jednu dobu to vypadalo, že se Jaromír Jágr (43) ke své lásce Inně Puhajkové (29) zase vrátí, ale nakonec to nedopadlo a od té doby je hokejista sám. Moderátorka si sice našla přítele, fotbalistu Petra Tlustého. Ale vypadá to, že ani nový vztah jí nedá zapomenout na šestiletý vztah s nejlepší partií u nás.

Doslova svůj profil zahrnuje chválou na Jardu, až to vyznívá, že by ráda obnovila svůj blízký vztah s bohatým sportovcem. Přece jen její kopačka zdaleka nemá tolik peněz jako expřítel a ve svém povolání nedosahuje takových úspěchů jako hokejka.

„Klobouk dolů před Jardou a celým týmem. Šlapou do toho teď neskutečně,“ komentovala úspěchy svého bývalého milence. „Polovina sezony je za dveřmi a Florida se vyhřívá na druhém místě celé Východní konference. Před sezonou by tohle hádal jen ten nejpošetilejší blázen,“ dodala Inna. Zdálo by se, že by opravdu mohlo jít jen o obdiv ke hře, jenže se šušká, že by se brunetka návratu k Jardovi nebránila a možná si ho svými „výlevy“ chce naklonit na svou stranu.

Jaromír se k tomu zatím nevyjadřuje, ale zdá se, že spíš žije už jen hokejem, než aby bral na milost partnerku, která mu prý měla v minulosti zahýbat