Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková nemůže přestat myslet na Jardu Jágra. Co o něm všude rozhlašuje?

Inna Puhajková nemůže přestat myslet na Jardu Jágra. Co o něm všude rozhlašuje?
Zdroj: Profimedia.cz/facebook.com
Vypadá to, že na rčení "stará láska nerezaví" přece jen něco bude. Moderátorka Inna Puhajková totiž podle všeho nemůže stále zapomenout na svého expartnera Jaromíra Jágra. Dokonce se na svém Facebooku o něm vyjadřuje jen v samých superlativech!

Už je to tři roky, co se slavný pár rozešel. Jednu dobu to vypadalo, že se Jaromír Jágr (43) ke své lásce Inně Puhajkové (29) zase vrátí, ale nakonec to nedopadlo a od té doby je hokejista sám. Moderátorka si sice našla přítele, fotbalistu Petra Tlustého Ale vypadá to, že ani nový vztah jí nedá zapomenout na šestiletý vztah s nejlepší partií u nás.

Doslova svůj profil zahrnuje chválou na Jardu, až to vyznívá, že by ráda obnovila svůj blízký vztah s bohatým sportovcem Přece jen její kopačka zdaleka nemá tolik peněz jako expřítel a ve svém povolání nedosahuje takových úspěchů jako hokejka.

"Klobouk dolů před Jardou a celým týmem. Šlapou do toho teď neskutečně," komentovala úspěchy svého bývalého milence. „Polovina sezony je za dveřmi a Florida se vyhřívá na druhém místě celé Východní konference. Před sezonou by tohle hádal jen ten nejpošetilejší blázen,“ dodala Inna. Zdálo by se, že by opravdu mohlo jít jen o obdiv ke hře, jenže se šušká, že by se brunetka návratu k Jardovi nebránila a možná si ho svými "výlevy" chce naklonit na svou stranu

Jaromír se k tomu zatím nevyjadřuje, ale zdá se, že spíš žije už jen hokejem, než aby bral na milost partnerku, která mu prý měla v minulosti zahýbat

Související články

Další články