Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková měla autonehodu: Pak tvrdila, že na letních gumách OPRAVDU NEJELA!

Inna měla autonehodu.
Zdroj: instagram
+ Dalších 127 fotografií
Modelka a moderátorka Inna Puhajková (31) měla autonehodu! Vymstilo se jí zrádné počasí. Objevila se spekulace, že jela na letních gumách. Inna to ale rázně popřela. Na nehodu upozornila na svém Instagramu.

Krásná Inna Puhajková havarovala se svým vozem. V těchto zimních dnech, kdy teploty jsou pod bodem mrazu, musíme být všichni opatrnější. Především na silnicích. Bohužel se o tom přesvědčila i bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (46).

Inna řídila ve svém automobilu a i přes své řidičské zkušenosti měla autonehodu! Naštěstí nic není tak horké, jak se na první pohled zdálo. Krasavice má jen odřené autíčko.

Žhavá Inna informovala své fanoušky ohledně své autonehody na sociálních sítích. „Únorová smršť autonehod se bohužel nevyhnula ani mně. Naštěstí se nikomu nic nestalo a odnesly to jen plasty,“ napsala na Instagram.

Na Instagramu se rozjela diskuze ohledně jejích gum. Prý jela na letních pneumatikách. Ovšem to Inna rázně popřela. Fanouškům začala tvrdit, že už od srpna jezdí zásadně na zimních pneumatikách. Což je tedy mezi námi také dost na hlavu…

Tak hlavně, že se nikomu nic nestalo…

Související články

Další články