Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková dokopala svoji kopačku Tlustého ke stěhování. Bohužel zlatokopecký plán nevyšel!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Inna Puhajková se jako správná moderátorka sportovních zpráv zamilovala do kopačky, a teď s ní bude i bydlet. Jak vypadá tajemný byt Puhajkové a fotbalisty Tlustého?

Rok trvala nákladná rekonstrukce luxusního bytu v Praze, který si mladý pár pořídil, přesto ještě dnes žijí chudáci v krabicích Řeč je tady o profesionální milovnici sportovců, moderátorce Inně Puhajkové (31) a fotbalistovi z FC Vysočina Jihlava Petrovi Tlustém (31).

Inna si uvědomuje, že stěhování je pro ni velký životní krok. Holce je třicet jedna let, a tak už začíná myslet na zakládání rodiny a vdavky. Stěhování do společného bytu je v podstatě taková malá předehra před další životní etapou. No co si budeme nalhávat, svobodné pětatřicátnice zrovna na dračku nejdou...a tomu chce Inna předejít.

Jak už se v minulosti Inna svěřila, oba zamilovaní žili v pronajatých bytech už dost dlouho od sebe. Sice se navštěvovali jak jen to šlo, ale nájmy jsou v Praze dost drahé, a tak po čase usoudili, že by bylo lepší se spolu sestěhovat.

S fotbalistou Tlustým chodí Inna už rok a půl, a život se sportovci ji zřejmě dost naplňuje. Před sedmi lety se rozešla s hokejistou Jaromírem Jágrem (45), a od té doby větší mety nedosáhla. Jasně Tlustý prošel i FK Slavojem Vyšehrad, ale to se nepočítá. Tenkrát to ještě nebyl tak “cool” mančaft!

Innuško, na FC Barcelonu si už můžeš nechat zajít chuť

Související články

Další články