Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Inga (5) zmizela beze stopy osm let po Maddie. Matka má vztek na Bruecknera, doufá v nalezení dívek

Inga (5) zmizela beze stopy osm let po Maddie. Matka má vztek na Bruecknera, doufá v nalezení dívek
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
vyšetřování
Německý pedofil, podezřelý z vraždy Madeleine McCann, je nyní vyšetřován v případu pohřešované pětileté Ingy Gehricke, která zmizela v roce 2015 v Německu. Matka dívky ale neztrácí naději a stále doufá v nalezení Maddie i Ingy.

Na povrch vyplula informace, že zmizelá Madeleine McCann pravděpodobně není jedinou obětí Christiana Bruecknera. Pětiletá Inga Gehricke, přezdívaná též jako "německá Madeleine", zmizela v Německu skoro osm let poté, co bylo vyhlášeno pátrání po Maddie.

Důkazy nasvědčují, že hlavní podezřelý byl nedaleko místa, kde byla Inga spatřena naposledy. Nikdy ale nebyl z činu obviněn. Poté, co policie zveřejnila podezření ze znásilnění a únosu Maddie, byl případ Ingy znovu otevřen.

Z lesa už se nevrátila

Inga se ztratila při rodinném pikniku v německém Wilhelmshofu. Se svými kamarády šla nasbírat dřevo na táborák. Z lesa se ale už nevrátila. Nedaleko místa činu vlastnil Christian Brueckner nemovitost. Tu policisté prohledali a našli děsivý důkaz, USB disky plné dětské pornografie.

Později se objevilo dětské oblečení, které bylo pohřbené pod tělem Christianova psa. Nic z toho ale nepatřilo malé Inge. Kromě toho byla nalezena i online komunikace, ve které se Christian B. chlubil, že zdokumentuje, jak mučí dítě.

Spojení mezi Maddie a Ingou

V obou případech se nenašly žádné stopy vedoucí k dívkám. Využití policejních psů a tisíců pomocníků bylo také neúspěšné. Policie měla u obou dívek podezření z únosu. Od zmizení Ingy dokonce německá média upozorňovala na parkovací místo pravidelně rezervované Christianem B., které bylo nedaleko místa činu.

Matce Ingy Gehricke tak vysvitla naděje, že se její dávno ztracená dcera objeví po vyřešení případu Maddie. "Konečně se našel podezřelý, který zapadá do zmizení Ingy. Nikdy bychom se neměli vzdát naděje, že jsou dívky stále naživu," řekla Victoria Gehricke.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy