Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Informuje vláda dostatečně? Kopřivová se vrátila ze zahraničí, o karanténě a koronaviru nemá tušení

Zdroj: archiv Veroniky Kopřivové
+ Dalších 11 fotografií
VAROVÁNÍ
Půlka světa sice denně hltá každou novou zprávu o šíření nebezpečného koronaviru, jsou ale mezi námi tací, kteří zpravodajství buď vůbec nesledují nebo jsou novinkami o nemoci tak zmoženi, že už se všemu informování záměrně vyhýbají. Mezi nepolíbené varováními českých orgánů se zařadila třeba i Jágrova ex Veronika Kopřivová (28). Ta uvedla že situaci kolem karantény nesleduje.

Informovanost

Spousta mladých dnes zpravodajství vůbec nesleduje, milejší jsou jim youtubeři, hudba, hry a další zábava, nebo se plně věnují práci. Že existuje ČT24 nebo zpravodajské weby, jde častokrát úplně mimo ně.

Je otázka, jakým způsobem informovat takové Čechy, kteří to mají podobně, přitom se ale vrací z Itálie, kde se nákaza šíří raketovým tempem a mohlo by tak hrozit její další roznášení.

Cesta do zahraničí

Veronika Kopřivová se v pátek na svém Instagramu svěřila, že si jela pro látky pro svůj web s oblečením. Když jsme jí zavolali, jestli bude nastupovat do karantény nebo se o tom dohadovat s hygieniky, byla našimi dotazy překvapená.

„Já už se vrátila do Čech. Ani nevím, jaká tady nyní platí pravidla. Jde to mimo mě. Vůbec nesleduju informace ohledně koronaviru nebo nějaké karantény, takže nejsem na rozhovor úplně ta ideální,“ řekla nám překvapeně Veronika. O den později na instagramu ukázala, že jí přišla SMS, ve kterém ji ministerstvo zahraničí informuje o dalším postupu. SMS chodí lidem, kteří se vrátili ze zahraničí.

Související články

Další články