Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Influencerka toužila po novém nosu. Za krásu zaplatila životem

Marina Lebeděva
Zdroj: Profimedia
plastická operace

Jednatřicetiletá podnikatelka Marina Lebeděva náhle zemřela při operaci nosu na elitní ruské klinice Artibeaut v Petrohradě. Příčinou smrti je zřejmě podle serveru The Sun reakce na podané anestetikum.

Jednatřicetiletá ruská influencerka Maria Lebeděva měla přání "napravit" tvar jejího nosu, se kterým nebyla spokojená. Nechala si proto na soukromé klinice v Petrohradu zaplatit plastickou operaci.

Jenže z banální operace se během chvíle stalo drama. Teplota Lebeděvy rychle stoupala pravděpodobně v reakci na použité anestetikum. Lékaři zavolali záchrannou službu, ale bylo už příliš pozdě. Dívka nakonec na alergickou reakci zemřela.

Nyní případ vyšetřují policisté. Jako důkaz mají video z celé operace, které zveřejnila televizní společnost RenTV. Chirurgům v případě odsouzení hrozí až šest let vězení. Lebeděva po sobě nechala malého syna, o kterého se nyní stará její manžel.

Ředitel kliniky Alexander Efremov podle listu The Sun uvedl, že pacientka před operací nosu absolvovala několik testů, které provedli vysoce kvalifikovaní zdravotníci. Podle něj za její smrt mohla genetika."Bude provedeno soudní lékařské vyšetření, ale mohu říci, že jsme operaci provedli podle všech normálních standardů," řekl Efremov.

Související články

Další články